Miles Morales powraca! Zwiastun filmu "Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One)"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Miles+Morales+powraca+Zwiastun+filmu+%22Spider-Man%3A+Across+The+Spider-Verse+%28Part+One%29%22-144761
Miles Morales powraca! Zwiastun filmu "Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One)"
Podczas brazylijskiego Comic-Conu Sony zaprezentowało pierwszy zwiastun animacji "Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One)". To kontynuacja filmu "Spider-Man Uniwersum", który w 2018 roku zarobił na całym świecie 375 milionów dolarów.

Zwiastun filmu "Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One)"
"Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One)": fabuła, obsada i data premieryMiles Morales (Shameik Moore) powraca w kolejnym rozdziale nagrodzonej Oscarem sagi pajęczego uniwersum. W trakcie tej epickiej przygody Spider-Man opuści Brooklyn i wyruszy w podróż po multiwersum. Połączy siły z Gwen Stacy (Hailee Steinfeld) i Miguelem O’Harą (Oscar Isaac) alias Spider-Manem 2099, aby zmierzyć się z najpotężniejszym złoczyńcą, jakiego kiedykolwiek spotkał.

Autorami scenariusza są Phil Lord, Chris Miller oraz David Callahan. Stanowiska reżyserów piastują Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson. Wśród producentów znaleźli się Avi Arad, Amy Pascal, Phil Lord, Christopher Miller oraz Christina Steinberg.

Premierę filmu zaplanowano na 7 października 2022 roku.

O czym opowiada film "Spider-Man: Uniwersum"Petera Parkera znają wszyscy, ale nadchodzi zmiana warty! Miles Morales to nastolatek, który zupełnie niespodziewanie staje się superbohaterem z misją uratowania świata. Niebezpieczne eksperymenty Kingpina doprowadzają do chwilowego połączenia multiuniwersum. Co to oznacza? Ano, że w naszym świecie pojawia się kilka wersji Spider-Mana. Jest gość, który widzi na czarno-biało i za Chiny nie potrafi rozgryźć kostki Rubika. Do akcji wkraczają piękna Spider-Gwen, zabawna Penny Parker oraz Spider-świniak z wielkim młotem i mokrymi dłońmi. Jak by tego było mało, powraca również Peter Parker w swojej nowej, lekko otyłej wersji. Wszyscy oni stają do walki z Kingpinem i jego złoczyńcami. A Miles? Świat chłopaka zmienił się bezpowrotnie. Jeszcze nie tak dawno kłócił się ze swoimi rodzicami i próbował zaadaptować się w nowej szkole. Teraz staje do boju w imię większego dobra. Czy podoła? Oczywiście! Przecież każdy ma w sobie bohatera!