Mistrzowie Kina Mastercard: "Ból i blask" Almodóvara

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Mistrzowie+Kina+Mastercard%3A+%22B%C3%B3l+i+blask%22+Almod%C3%B3vara-135387
Takich Mistrzów nawet nie wypada przedstawiać! Wielki Pedro Almodóvar (tym razem o twarzy Antonio Banderasa) rozlicza się z "Bólem i blaskiem" swojej kariery w autobiograficznym hicie z Cannes. Z kolei Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz zapraszają w nowe progi warszawskiego The View oraz na kolejną propozycję z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" .


Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście). 

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie.Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl.

Kolejnym filmem, o którym porozmawiają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz, będzie dramat społeczny od mistrza gatunku Kena Loacha, "Nie ma nas w domu". 


Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard