Morgan i Cohan gwiazdami spin-offu "The Walking Dead"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Morgan+i+Cohan+gwiazdami+spin-offu+%22The+Walking+Dead%22-145753
Morgan i Cohan gwiazdami spin-offu "The Walking Dead"
Serial "The Walking Dead" nieuchronnie zbliża się do swojego zakończenia, a twórcy postanawiają rozszerzyć uniwersum nieumarłych o kolejny spin-off serii. Nowy projekt o tytule "Isle of the Dead" firmują dwie postaci dobrze znane fanom.

"Isle of the Dead" – o czym opowie nowy serial?Bohaterami nowego serialu z uniwersum TWD będą Maggie i Negan, w których wcielają się Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan. Miejscem akcji będzie nowojorski Manhattan, a fabuła ma skupić się na odkrywaniu metropolii w postapokaliptycznym wydaniu.

GettyImages-1140465256.jpg Getty Images © Noam Galai


Showrunnerem "Isle of the Dead" został Eli Jorné, producent i scenarzysta "The Walking Dead". Eli stworzył chaotyczny, piękny i brudny świat nieumarłych dla Negana i Maggie. Na pewno zaskoczy fanów serialu, którzy chcą odkryć dotąd niewidziany i szalony fragment świata TWD – powiedział Scott M. Gimple, odpowiadający za zarządzanie wszystkimi projektami z uniwersum. Serial ma pojawić się na ekranach w 2023 roku.

"The Walking Dead" – kolejne projekty w uniwersumTo nie pierwszy spin-off "The Walking Dead", jaki zaplanowano w ostatnich miesiącach. W październiku 2020 roku zadebiutował przeznaczony dla nastolatków serial "The Walking Dead: World Beyond", a na lato przewidywana jest premiera antologii "Tales of The Walking Dead". W planach są również filmy o przygodach szeryfa Ricka Grimesa (Andrew Lincoln) oraz serial, którego bohaterami będą Daryl Dixon (Norman Reedus) oraz Carol Peletier (Melissa McBride). Od 2015 roku emitowany jest "Fear the Walking Dead", opowiadający o apokalipsie z perspektywy amerykańskiej rodziny.

"The Walking Dead" to adaptacja słynnego komiksu Roberta Kirkmana. Serial rozgrywa się w świecie, który opanowały zombie. Garstka ocalałych ludzi przemierza Amerykę w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Ciągła presja oraz codzienne zmagania z zagrożeniem i śmiercią popychają wielu ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa. W trakcie walki o przeżycie bohaterowie odkrywają, że wszechogarniający strach może być dużo bardziej groźny niż przemierzające świat zombie. Obecnie trwa emisja drugiej części ostatniego, jedenastego sezonu serialu.

Zwiastun jedenastego sezonu "The Walking Dead"

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 94. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones