Morgan i Nielsen w ekranizacji "Pocztówkowych zabójców"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Morgan+i+Nielsen+w+ekranizacji+%22Poczt%C3%B3wkowych+zab%C3%B3jc%C3%B3w%22-130538
Jeffrey Dean Morgan ("Walking Dead") i Connie Nielsen ("Wonder Woman") zagrają główne role w dreszczowcu "The Postcard Killings". To ekranizacja powieści "Pocztówkowi zabójcy" pióra Lizy Marklund i Jamesa Pattersona.

GettyImages-1042113534.jpg Getty Images © Jesse Grant


W europejskich stolicach dochodzi do serii brutalnych zabójstw, których ofiarami padają podróżujące po kontynencie młode pary. Przed każdą zbrodnią do dziennikarza miejscowej gazety przychodzi wysłana przez zabójców pocztówka z cytatem z Szekspira. W Sztokholmie jej adresatką jest Dessie Larsson, researcherka z redakcji Aftonposten. Wkrótce kontaktuje się z nią Jacob Kanon, nowojorski policjant, ścigający przestępców na własną ręką, którego córka zginęła jako jedna z pierwszych. Tymczasem w sztokholmskim Grand Hotelu zostają znalezione kolejne ofiary. Kamery monitoringu rejestrują twarze kobiety i mężczyzny, którzy jako ostatni odwiedzili Duńczyków w hotelowym pokoju.  Czy to właśnie oni są pocztówkowymi zabójcami? Sztokholmska policja i prokuratura są bezradne. Odpowiedzi będzie szukać szwedzka dziennikarka i nowojorski policjant (nota wydawcy).

Morgan wcieli się w Kanona, a Nielsen będzie jego byłą żoną. W obsadzie znalazł się również Jamie Blackley. Reżyseruje dwukrotny zdobywca Oscara, znany najlepiej z pracy operatorskiej Janusz Kamiński.

Zdjęcia ruszają na początku przyszłego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones