Na PLAY KRAKÓW zobaczysz filmy z 13. Mastercard OFF CAMERA

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Na+PLAY+KRAK%C3%93W+zobaczysz+filmy+z+13.+Mastercard+OFF+CAMERA-139622
Na PLAY KRAKÓW zobaczysz filmy z 13. Mastercard OFF CAMERA
Takiej promocji jeszcze nie było: jeden wybrany film z festiwalowej sekcji "Co może przynieść nowy dzień" za jedyne 5 złotych, trzy tytuły za 10 złotych, a cała sekcja, czyli 5 niezwykłych filmów za 15 złotych! Promocja na PLAY KRAKÓW trwa do 10 października, czyli przez cały czas, w którym można oglądać wybrane przez programerów festiwalu Mastercard Off Camera pozycje. Wejdź na www.playkrakow.com, załóż konto i oglądaj razem z nami – spędź jesienne wieczory z dobrym kinem!

13. Mastercard OFF CAMERA już za nami. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i już czekamy na przyszłoroczny festiwal. A tych wszystkich, którzy nie zdążyli zobaczyć jeszcze filmów z sekcji zaprogramowanej specjalnie na platformę PLAY KRAKÓW, zapraszamy już teraz do założenia na niej swojego konta. W sekcji zaprogramowanej przez znawców kina 13. Mastercard OFF CAMERA znalazły się takie tytuły jak "Nędznicy" – w ocenie krytyków jeden z najlepszych europejskich filmów roku 2019, "Moja mała Zoe" – autorski projekt cenionej francuskiej aktorki Julie Delpy, która występuje w nim w potrójnej roli, "Korpoludki" – historia ekscentrycznej szefowej korporacji, która wpada na pomysł, jak zintegrować swoich sfrustrowanych i nieco wypalonych pracowników, "Co przyniesie jutro" – film Williama Nicholsona to szczery, intymny, poruszający i pełen emocji portret dojrzałej kobiety, która znalazła się nagle w kompletnie nieznanej sobie sytuacji, oraz "Kłamstewko" – pełna wdzięku, serca, humoru oraz wzruszeń komedia o rodzinie, która decyduje się zataić przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie ją w tym trudnym momencie odwiedzić.

Wszystkie filmy dostępne są do 10 października lub do wyczerpania licencji. Mamy trzy rodzaje wirtualnych wejściówek. Za 5 złotych można zobaczyć jeden wybrany film, za 10 złotych już 3, a za jedyne 15 złotych przez 5 dni dostępne jest całe pasmo, czyli 5 tytułów.

Na platformie można również zobaczyć materiały udostępnione przez KBF w ramach trzech cyklów: Partnerstwo dla muzyki, Gra w klasykę, Wyszukaj klasyka i koncerty przygotowane na tegoroczny festiwal Cyber Wianki. W ramach pierwszego z cyklów mamy możliwość zobaczenia kilkunastu minikoncertów krakowskich artystów. Nagrywali swoje recitale w domach, klubach, restauracjach i w plenerze. Bez publiczności, ale na pewno z myślą o niej. Wśród artystów Janusz Grzywacz i Atanas Valkov. Cykl "Gra w klasykę" to profesjonalnie zarejestrowane recitale studentów, doktorantów i pracowników Akademii Muzycznej w Krakowie. Muzycy wystąpili w Centrum Kongresowym ICE Kraków z repertuarem, którego nikt się nie powstydzi: Chopin, Schubert, Szymanowski, Rachmaninow i Prokofiew. W ramach cyklu "Wyszukaj klasyka" przybliżamy z kolei sylwetki wybranych XIX- i XX-wiecznych autorów i autorek związanych z Krakowem. A spragnionym dobrych piosenek polecamy video Zaucha jest dobry na wszystko – koncert zarejestrowany podczas Cyber Wianków 2020 z udziałem takich artystów jak Kuba Badach, Andrzej Sikorowski i Barbara Wrońska.

PLAY KRAKÓW to miejska platforma VOD – jedyna taka w Polsce. Można na niej znaleźć materiały zarejestrowane i udostępnione przez krakowskie instytucje kultury, a także wydarzenia transmitowane na żywo. Platforma powstała dla Miasta Krakowa, a jej operatorem jest KBF.

Zaloguj się na PLAY KRAKÓW i odkryj jeszcze więcej KULTURY razem z nami!
Udostępnij: