Na weselu lub w szpitalu, spędź lipiec z HBO

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Na+weselu+lub+w+szpitalu%2C+sp%C4%99d%C5%BA+lipiec+z+HBO-74583
Francuskie gwiazdy  Jérémie RenierClémence PoésyJulie Depardieu mają zaszczyt zaprosić Was na przyjęcie weselne. Gdzie? Na antenie HBO. Kiedy? W święto zdobycia Bastylii 14 lipca. Wtedy właśnie będzie mogli zobaczyć uroczą komedyjkę "Tort weselny" o rodzinnych perypetiach, jakich jest co niemiara przed zawiązaniem małżeńskiego węzła. To nie jedyna ślubna impreza przygotowana przez HBO. Parę dni wcześniej na antenie stacji zadebiutuje amerykańska komedia "To znowu ty", gdzie też zaroi się od gwiazd, ale tych mówiących po angielsku.

Życie rodzinne komplikuje się nie tylko tuż przed weselem. W "Zupełnie innej love story" poznacie historię mężczyzny, który podaje się za chłopaka kobiety, która leży w śpiączce, po wypadku. Kiedy się z niej budzi, ma amnezję, szarada trwa więc dalej, z jakim skutkiem, sprawdźcie sami. W "Bez mojej zgody" obejrzeć możecie poruszającą historię dziewczynki, którą choroba zmusi do dramatycznej decyzji w obronie nie swojego życia, a życia siostry. Po tej pięknej acz smutnej historii warto podnieść się na duchu oglądając prawdziwą historię "Wielki Mike" z oscarową rolą Sandry Bullock.

Nie zapominamy też o męskich fanach kina (nie, żebyśmy uważali, że panowie nie odnajdą się na seansie "Bez mojej zgody"). My szczególnie polecamy Wam zdrową, choć dla niektórych śmiertelną, męską rywalizację uskutecznianą przez bohaterów "Co cię nie zabije" i "Drugiej strony". Choć "Sierota" przekonuje nas, że największym wrogiem człowieka może być sprytna o niewinnej twarzyczce dziecka...

Te i wiele innych filmowych propozycji znajdziecie w lipcu na kanałach HBO i HBO2.

A Wy którą z tych premier najbardziej chcielibyście zobaczyć? Weźcie udział w naszej ANKIECIE i odpowiedzcie na to pytanie.
Udostępnij: