Neill Blomkamp chciałby nakręcić "Dystrykt 10"

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Neill+Blomkamp+chcia%C5%82by+nakr%C4%99ci%C4%87+%22Dystrykt+10%22-110181
Odkąd Neill Blomkamp ogłosił, że nakręci piątą część "Obcego" i to - jak sam powiedział - będącą duchowym spadkobiercą "8. pasażera Nostromo" i "Obcych - decydującego starcia", najlepszych części serii, jego nazwisko stało się jednym z najgorętszych w Hollywood. Teraz zostało tylko podgrzane przez wiadomość, że może powstać kontynuacja jego najbardziej znanego filmu - "Dystryktu 9".


Blomkamp powiedział w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, że ma fajny - jego zdaniem - pomysł na "Dystrykt 10", ale największym problemem jest to, że ostatnio zrobił trzy bardzo podobne do siebie pod względem estetycznym filmy - chodzi o sam "Dystrykt 9", "Elizjum" i "Chappie", który już wkrótce wejdzie do polskich kin.

Fani "Dystryktu 9" powinni ostudzić emocje z jeszcze jednego powodu, ponieważ wygląda na to, że reżyser jedynie snuje fantazje na temat tego, co chciałby zrobić. Blomkamp jest aktualnie mocni zajęty przygotowaniami do "Obcego 5" i mówi, że - owszem - chciałby zrobić "Dystrykt 10", ale na razie nie widzi na to czasu.

Nie omieszkał jednak zapewnić, że już sam pomysł na sequel jest porywający.
Udostępnij: