Neill Blomkamp stworzy grę AAA ze studiem Gunzilla Games

Polygon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Neill+Blomkamp+stworzy+gr%C4%99+AAA+ze+studiem+Gunzilla+Games-143224
Neill Blomkamp stworzy grę AAA ze studiem Gunzilla Games
źródło: Getty Images
autor: Desiree Navarro
Do założonego w zeszłym roku studia Gunzilla Games dołączył właśnie Neill Blomkamp ("Dystrykt 9", "Elysium") i obejmie w nim stanowisko Chief Visionary Officera. Blomkamp ma pomóc w pracy nad niezapowiedzianą jeszcze sieciową strzelanką na komputery PC oraz konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5.


Poza platformami, na które zmierza gra wiemy również, że ma ona stworzyć zupełnie nową kategorię sieciowych strzelanek z mocnym naciskiem na narrację. Twórcy mają położyć również bardzo duży nacisk na swobodę gracza i opcje kustomizacji. Tytuł od roku jest na etapie pre-produkcji, tak więc trzymamy kciuki za jak najszybsze ogłoszenie.

Gunzilla Games powstała w zeszłym roku i ma swoje biura w Los Angeles, Frankfurcie i KIjowie. Jednym z założycieli studia jest Vlad Korolev, były prezes kijowskiego oddziału Cryteku. Blomkamp to nie pierwsza znana osoba, która będzie zamieszana w ten projekt - w zeszłym roku ujawniono, że za fabułę odpowiedzialny będzie Richard K. Morgan, autor książki "Modyfikowany węgiel".
Udostępnij: