Netflix: dziel konto tylko z domownikami. Albo dopłać

Informacja nadesłana: - / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+ostrzega%3A+wsp%C3%B3%C5%82dzielenie+konta+tylko+z+domownikami.+W+innym+wypadku%3A+przeniesienie%2C+dop%C5%82ata-150892
Netflix: dziel konto tylko z domownikami. Albo dopłać
źródło: Getty Images
autor: NurPhoto
Platforma Netflix opublikowała dziś informację zatytułowaną "Wiadomość dotyczącą współdzielenia konta". To niestety zła wiadomość - dla tych użytkowników serwisu streamingowego, którzy dzielą konto z osobami niebędącymi ich domownikami. Jak wyglądają zasady współdzielenia konta? Czytajcie dalej.

Z kim możemy dzielić konto na platformie Netflix?GettyImages-1433400844.jpg Getty Images © Europa Press News


Twoje konto na Netflix jest dla Ciebie oraz Twoich domowników. Wprowadzamy w Polsce nowe funkcjonalności, które sprawią, że zarządzanie kontem stanie się jeszcze łatwiejsze. I tak - nadal możesz oglądać w czasie podróży, czytamy na twitterowym koncie platformy Netflix.
 


Oto treść opublikowanej przez platformę Netflix wiadomości:

Dzisiaj zaczynamy wysyłanie tej wiadomości do użytkowników w Polsce, którzy udostępniają konto Netflix osobom spoza swojego gospodarstwa domowego.

Konto Netflix jest przeznaczone do użytku w obrębie jednego gospodarstwa domowego. Wszystkie mieszkające w tym gospodarstwie domowym osoby mogą korzystać z serwisu Netflix bez względu na miejsce pobytu — w domu, poza domem czy na urlopie — i skorzystać z nowych funkcji, takich jak "Przenieś profil" oraz "Zarządzaj dostępem i urządzeniami".

Wiemy, że nasi użytkownicy mają szeroki wybór form rozrywki. Dlatego nieustannie inwestujemy w tworzenie zróżnicowanej oferty filmów, seriali i programów, dzięki czemu — niezależnie od Twoich upodobań, nastroju, języka czy osób, z którymi oglądasz — w serwisie Netflix zawsze znajdziesz coś satysfakcjonującego.


Zobaczcie grafikę, która wyjaśnia zasady dzielenia konta z osobami spoza gospodarstwa domowego:


(kliknij, aby powiększyć obrazek)

"Skull Island" wkrótce na platformie NetflixDziś w sieci zadebiutował zwiastun serialu animowanego "Skull Island", który jest spin-offem filmu "Kong: Wyspa Czaszki". Produkcja zadebiutuje w serwisie 22 czerwca. Zobaczcie teaser: