Nicolas Cage zostanie Supermanem i członkiem kartelu

The Hollywood Reporter, USA Today / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nicolas+Cage+zostanie+Supermanem+i+cz%C5%82onkiem+kartelu-127438
Nicolas Cage nie zwalnia tempa. W ciągu ostatnich 24 godzin dowiedzieliśmy się o kolejnych dwóch filmach, w których aktor wystąpi.


Pierwszym projektem jest animacja "Teen Titans Go! To the Movies". Cage użyczy w niej głosu Supermanowi. Aktor prywatnie jest wielkim fanem tej komiksowej postaci. Swojego syna nazwał nawet Kal-El. Dawno temu miał zagrać superbohatera w niezrealizowanym widowisku w reżyserii Tima Burtona.

Cage zagra również jedną z głównych ról w thrillerze sensacyjnym "Running With the Devil". Obraz będzie debiutem reżyserskim Jasona Cabella, byłego członka SEALs i współpracownika departamentu do walki z narkotykami.

Scenariusz inspirowany jest doświadczeniami Cabelli i opowiada o transporcie kokainy, który z Meksyku, przez Stany Zjednoczone, ma trafić do Kanady. Po drodze zostaje przejęty, ku wielkiemu zaskoczeniu bossa kartelu (Barry Pepper). Cage zagra zaufanego człowieka bossa, który wraz z doświadczonym przemytnikiem (Laurence Fishburne) ma za zadanie sprawdzić, gdzie doszło do przecieku.

W obsadzie "Running With the Devil" są też: Leslie Bibb, Adam Goldberg, Clifton Collins Jr., Cole Hauser i Peter Facinelli. Zdjęcia wystartowały w tym tygodniu w Nowym Meksyku.