Nie będzie trzeciej części "Seksu w wielkim mieście"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nie+b%C4%99dzie+trzeciej+cz%C4%99%C5%9Bci+%22Seksu+w+wielkim+mie%C5%9Bcie%22-125174
Jeśli mieliście nadzieję na powstanie trzeciego filmu z serii "Seks w wielkim mieście", Sarah Jessica Parker właśnie postanowiła zniszczyć Wasze marzenia.


To koniec. Nie nakręcimy filmu. Jestem zawiedziona. Mieliśmy piękny, zabawny, wzruszający scenariusz, powiedziała aktorka. Żałuję nie tylko tego, że nie opowiemy tej historii. Przykro mi też w imieniu widzów, którzy tak domagali się kolejnego filmu.

W sieci zaroiło się od plotek, jakoby realizację filmu wstrzymywały wygórowane wymagania Kim Cattrall. W tych pogłoskach jest jednak ziarno prawdy, ponieważ Cattrall faktycznie ma pewne życzenie: otóż gwiazda nie chce grać w trzeciej części "Seksu w wielkim mieście". Wszystkie pozostałe aktorki nie mają z tym problemu, ale Cattrall od zeszłego roku powtarza, że nie ma ochoty występować w kolejnej odsłonie serii.

Sprawę podsumowała Kristin Davis, odtwórczyni postaci Charlotte: To prawda, że nie nakręcimy trzeciego filmu. Żałuję, że nie możemy opowiedzieć ostatniego rozdziału i domknąć historii naszych bohaterek. To frustrujące, że nie możemy podzielić się z wami tak pięknie napisaną przez Michaela Patricka Kinga opowieścią. Pozostaną nam tylko wspomnienia.

Udostępnij: