Noah Hawley nakręci serialowego "Obcego" i kinowego "Star Treka"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Noah+Hawley+nakr%C4%99ci+serialowego+%22Obcego%22+i+kinowego+%22Star+Treka%22-140434
Noah Hawley nakręci serialowego "Obcego" i kinowego "Star Treka"?
Swego czasu po sieci krążyło sporo informacji na temat planów filmowych i serialowych Noah Hawleya, twórcy "Fargo" i "Legiona". Z okazji finału czwartego sezonu tego pierwszego serialu, Hawley rozmawiał z portalem Deadline i odniósł się do tych planów. Niestety dla fanów jego twórczości, nie wygląda to różowo.

Jednym z projektów, w który miał się Hawley zaangażować był serial "Alien" rozgrywający się w świecie "Obcego". Filmowiec potwierdza, że od czasu do czasu rozmowy na temat tego projektu są prowadzone. Dodał jednak, że już od jakiegoś czasu nie brał w nich udziału i na razie nie zdeklarował się, że serial nakręci. Jest jednak przekonany, że Disney nie pozwoli leżeć marce odłogiem.

Hawley odniósł się również do filmu "Star Trek", który miał nakręcić. Przyznał, że projekt był swego czasu na zaawansowanym etapie przygotowań i ekipa była bliska rozpoczęcia zdjęć. Dodał jednak, że to w branży filmowej nic nie znaczy i sytuacja może szybko diametralnie ulec zmianie. Teraz Hawley nie przewiduje możliwości wejścia na plan "Star Treka" w najbliższym czasie i nie jest pewien, że to w ogóle nastąpi.
Udostępnij: