Nowy film z Brie Larson już na DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+film+z+Brie+Larson+ju%C5%BC+na+DVD-126034
Miłość można znaleźć nawet w najbardziej niespodziewanym momencie i to na końcu świata, o czym przekonują się bohaterowie komedii romantycznej "Basmati Blues". Film, w którym główne role zagrali Brie LarsonDonald Sutherland i Scott Bakula jest już dostępny na DVD.


Błyskotliwa naukowiec dr Linda (Brie Larson) zostaje wysyłana przez swoich przełożonych do Indii, aby sprzedać tam genetycznie zmodyfikowany ryż. Jest przekonana, że jedzie nieść pomoc i wspierać lokalnych rolników. Nie zdaje sobie sprawy, że została wykorzystana przez koncern, która ukrywa przed nią faktyczny powód wyjazdu. Na szczęście bohaterka z pomocą przyjaciół odkryje prawdę i rozpocznie walkę o sprawiedliwość.

"Basmati Blues" to romantyczna komedia będąca reżyserskim debiutem Dana Barona, scenarzysty mającego na swoim koncie fabułę komedii "Agencie, podaj łapę". Główne role zagrali zdobywczyni Oscara Brie Larson ("Pokój"), zdobywca Złotego Globu Scott Bakula (serial "Zagubiony w czasie"), dwukrotny laureat Złotego Globu Donald Sutherland  ("Igrzyska śmierci"), nominowana pięciokrotnie do Złotego Globu Tyne Daly (serial "Cagney i Lacey"), Utkarsh Ambudkar (serial "Świat według Mindy") oraz gwiazda bollywoodzkiego kina Suhasini Mulay ("Lagaan: Dawno temu w Indiach").

Udział w filmie "Basmati Blues" wymagał od Brie Larson nie tylko talentu aktorskiego, ale również umiejętności muzycznych. Gram na gitarze od 12 roku życia. Śpiewam, choć tańczę sporadycznie. A przynajmniej tak było do czasu zanim zdecydowałam się na udział w "Basmati Blues" – śmieje się aktorka. Przyjęłam tę rolę nie ze względu na to, że chciałam pokazać światu jaką jestem znakomitą piosenkarką czy tancerką. Zrobiłam to, bo ten film niesie ze sobą ważny przekaz i naukę – dodaje aktorka.