Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/OFICJALNIE%3A+Mahershala+Ali+zostanie+%22Detektywem%22-124231

OFICJALNIE: Mahershala Ali zostanie "Detektywem"

  • The Wrap
  • autor: łm
  • Seriale
To już pewne: laureat Oscara Mahershala Ali zagra główną rolę w trzecim sezonie serialu HBO "Detektyw".

1.jpgOdpowiadający za ramówkę stacji Casey Bloys twierdzi, że miał już okazję przeczytać scenariusze pięciu nowych odcinków. Jego zdaniem wszystkie są "fantastyczne". Aktualnie trwają poszukiwania reżysera.

Na razie nie wiadomo, kogo zagra Ali. Nie znamy również szczegółów fabuły, za którą odpowiadają Nic Pizzolatto i David Milch.

"Detektyw"
to serial-antologia. Każdy sezon ma innych bohaterów i miejsce akcji. Gwiazdami pierwszej, powszechnie docenionej części cyklu byli Matthew McConaughey i Woody Harrelson. Główne role w drugiej (znacznie rzadziej chwalonej) serii zagrali Colin Farrell, Rachel McAdams i Vince Vaughn.

***

Nowość! Showmax w Play - jeśli chcecie obejrzeć wszystkie odcinki ulubionego serialu na smartfonie w trakcie podróży lub wakacji, to już jest to możliwe. Teraz abonenci sieci Play mogą aktywować usługę Showmax za darmo na 12 miesięcy, więcej informacji znajdziecie na: http://promocje.play.pl/showmax/

Ponadto w ofercie STAN NIELIMITOWANY abonenci mają dostęp do usługi PLAY NOW. W ofercie znajdzie się 55 kanałów, w tym aż do 17 w cenie abonamentu np. History, TNT, Eleven Extra, Nickelodeon HD, Paramount Channel, czy BBC Lifestyle. PLAY NOW to także mnóstwo godzin wideo na żądanie: filmów, seriali, programów oraz dwa kinowe filmy w każdym miesiącu w prezencie. Szczegółowe informacje znajdziecie na: https://playnow.pl

zobacz też: