Oficjalnie: Patty Jenkins szykuje "Wonder Woman 3"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oficjalnie%3A+Patty+Jenkins+szykuje+%22Wonder+Woman+3%22-140730
Oficjalnie: Patty Jenkins szykuje "Wonder Woman 3"
Warner Bros. oficjalnie potwierdził, że trzecia część "Wonder Woman" powstanie. Gal Gadot ponownie wcieli się w tytułową bohaterkę, a za scenariusz i reżyserię odpowie autorka dwóch pierwszych części Patty Jenkins.

Studio jednak na razie nie podało nawet przybliżonego terminu, kiedy projekt ma szansę zostać zrealizowanym. I nic dziwnego. Jenkins raczej przez najbliższych kilka lat nie będzie dostępna. Ma bowiem dla Disneya nakręcić nowe "Gwiezdne wojny" - "Rogue Squadron". Ten obraz ma już wyznaczoną datę premiery - grudzień 2023 roku. Patty Jenkins i Gal Gadot mają również wspólny projekt w Paramouncie. To widowisko historyczne o Kleopatrze VII.

Sequel "Wonder Woman 1984" został ogłoszony w weekend otwarcia dwójki na amerykańskim rynku. Przypomnijmy, że studio zdecydowało się na równoczesną premierę w kinach i na platformie HBO Max. Dane z oglądalności na platformie nie są znane, ale jej szefowie chwalą się milionami odtworzeń i potrojeniem się liczby streamów w stosunku do typowego dnia z ostatniego miesiąca. To oczywiście olbrzymi sukces, ale trzeba pamiętać, że HBO Max nie miało szczególnie udanego debiutu i przed decyzją o wprowadzeniu na niej "Wonder Woman 1984" oraz wszystkich kinowych premier z roku 2021 liczba płatnych użytkowników pozostawała daleko w tyle za głównymi platformami.

Udostępnij: