Oliver Stone po raz kolejny oskarżony o molestowanie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oliver+Stone+po+raz+kolejny+oskar%C5%BCony+o+molestowanie-125900
Podczas wywiadu radiowego aktorka Melissa Gilbert oskarżyła reżysera Olivera Stone'a o seksualne molestowanie podczas castingu do filmu "The Doors".

GettyImages-699414756.jpg Getty Images © Michael Campanella


Gilbert zaczęła opowiadać swoją historię, nie podając nazwiska sprawcy. Powiedziała jedynie, że została poniżona podczas przesłuchania w zemście za to, że wcześniej "upokorzyła sprawcę publicznie".

Siedzę tu i opowiadam tę historię, bojąc się podać jego nazwisko, bo martwię się o reakcję, przyznała Gilbert, po czym dodała: Chrzanić to. To był Oliver Stone i film "The Doors".

Aktorka powiedziała, że była kandydatką do zagrania Pameli Courson, w którą ostatecznie wcieliła się Meg Ryan. Stone rzekomo kazał aktorce przeczytać scenę, którą - jak powiedział - napisał specjalnie dla niej. Jej bohaterka miała w niej klęczeć na czworakach i mówić "Przeleć mnie, kochanie". Kobieta twierdzi, że odmówiła odegrania sceny i wybiegła z pokoju z płaczem.

To nie pierwsze oskarżenie przeciwko Stone'owi. Modelka Carrie Stevens twierdzi, że reżyser obmacywał ją na przyjęciu. Sam zainteresowany na razie nie odniósł się do oskarżeń.
Udostępnij: