Ostatni klaps na planie filmu Pazury

Informacja prasowa /
https://www.filmweb.pl/news/Ostatni+klaps+na+planie+filmu+Pazury-62394
27 czerwca był ostatnim dniem zdjęciowym na planie debiutu reżyserskiego Cezarego Pazury. Po 41 dniach zdjęciowych ekipa filmowa zakończyła pracę. W ostatnich scenach "Weekendu" zagrali m.in. Paweł Wilczak, filmowy Norman, Jan Frycz jako Komisarz, Antoni Królikowski jako podopieczny Komisarza. Przypomnijmy, iż główne role "Weekendu" grają Małgorzata Socha, która wciela się w postać Mai, Paweł Małaszyński – Max – oraz Michał Lewandowski, który gra Gulę. "Weekend" jest kinem akcji z elementami komedii.

"Przez te 41 dni zdjęciowych na planie "Weekendu" pracowaliśmy naprawdę ciężko -  mówi Cezary Pazura, reżyser i producent "Weekendu". - Wszystko po to, by widz po obejrzeniu filmu był zachwycony. Zarówno ja, jak i ekipa, mamy poczucie dobrze wykonanej pracy, której efekty będzie można zobaczyć w styczniu w kinie" - dodaje Cezary Pazura. Po zakończonych zdjęciach rozpoczął się okres postprodukcji. Premiera "Weekendu" odbędzie się 7 stycznia 2011 roku.   

"Weekend" produkuje firma Cezar 10 Sp. z o.o., założona przez Cezarego Pazurę. Koproducentami filmu są: Telewizja Polsat, Grupa ATM oraz Big Blue TV. Produkcję wspiera Łódź Film Commission. Dystrybutorem filmu jest ITI Cinema.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones