"Psy" czy "Kiler"? Cezary Pazura kontra jego filmy według użytkowników Filmwebu

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cezary+Pazura+zgaduje+oceny+jego+film%C3%B3w+wed%C5%82ug+u%C5%BCytkowniku+Filmwebu-156057
"Psy" czy "Kiler"? Cezary Pazura kontra jego filmy według użytkowników Filmwebu
źródło: materialy promocyjne
Oceny według użytkowników Filmwebu bywają wyjątkowo ostre, ale również bardzo łaskawe. Z opiniami na temat swoich filmów postanowił zmierzyć się Cezary Pazura, który w filmie na swoim kanale w serwisie Youtube próbował zgadnąć liczbę gwiazdek przyznanych tytułom przez społeczność i ułożyć produkcje w kolejności od najwyżej do najniżej ocenianego. Czy aktor udanie przewidział opinie użytkowników?      Ulubione filmy Cezarego Pazury według użytkowników Filmwebu kontra aktorPazura rozpoczął od przeszacowania ocen najpopularniejszych filmów według użytkowników – "Psów" i "Kilera". Obie produkcje zdaniem aktora zasługiwały na 9,5 gwiazdki, lecz w rzeczywistości wyceniono je na wciąż wysokie 7,7. 

Aktor dokonał korekty i kolejne przewidywania okazywały się coraz bardziej poprawne. Zgadł dokładną ocenę "Nic śmiesznego", nie docenił popularności m.in. "Krolla", "Tato", "Chłopaki nie płaczą" oraz "Psy II: Ostatnia krew", ale nieznaczenie przecenił "Karierę Nikosia Dyzmy", "Sztos" czy "Kiler-ów 2-óch".

Cezary Pazura w filmie "Kiler"

Pazura prognozował, że użytkownicy Filmwebu będą najsurowsi wobec produkcji z ostatnich lat: "Futro z misia", "Psy 3: W imię zasad" i "Pitbull: Ostatni pies". Przypuszczenia potwierdziły się tylko wobec komedii duetu Michał Milowicz, Kacper Anuszewski. Aktor myślał, że widzowie mogą zawyżać jakość produkcji z lat 90. – oszacował, że "Sara", "Ajlawju" i "E=mc2" dostaną o około gwiazdkę więcej, niż zebrały w rzeczywistości.

Cezary Pazura – ostatnie roleW 2024 roku aktor wystąpił dotychczas w trzech produkcjach. Na ekranach kin pojawił się w filmie historycznym "Powstaniec 1863" oraz w kontynuacji komedii gangsterskiej "Fuks 2". U boku Julii Wieniawy, Joanny Kurowskiej i Ignacego Lissa zagrał w drugim sezonie komediowego serialu "Teściowie".

Na jesienną premierę oczekuje film Macieja Ślesickiego i Filipa Hilleslanda "Ludzie", historia pięciu kobiet, które stają przed moralnymi dylematami po inwazji Rosji na Ukrainę.

Zwiastun filmu "Fuks 2"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones