PODCAST: Justyna Wasilewska o miłości do "Zakochanego bez pamięci"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/PODCAST%3A+Justyna+Wasilewska+o+mi%C5%82o%C5%9Bci+do+%22Zakochanym+bez+pami%C4%99ci%22-139712
PODCAST: Justyna Wasilewska o miłości do "Zakochanego bez pamięci"
Kim bylibyśmy bez wspomnień? Dlaczego czasem warto dać się zmanipulować? Czy miłość i zaborczość wykluczają się? Odpowiedzi szukajcie w rozmowie Łukasza Muszyńskiego ze znakomitą aktorką filmową i teatralną Justyną Wasilewską ("Serce miłości", "Sztuka kochania").  

Artystka zagrała właśnie główną rolę w zrealizowanym dla Storytel słuchowisku "Przeminęło" w reżyserii Marii Sadowskiej. To ponadczasowa historia miłosna, oparta na kultowym "Przeminęło z wiatrem" Margaret Mitchell. Dzieło przenosi nas ze Stanów Zjednoczonych czasów wojny secesyjnej do okresu historycznej zawieruchy w Polsce, która jeszcze nie była na powrót Polską, która walczyła o wolność.Hasło przewodnie podcastu brzmi: powiedz mi, jaki jest twój ulubiony film, a dowiem się, kim jesteś. Muszyński dyskutuje z zaproszonymi gośćmi o obiektach ich największego kinomaniackiego uczucia. Konwersacja o kinie staje się punktem wyjścia do rozmowy o życiu. Albowiem sztuka i życie lubią się ze sobą przeplatać.  

Podcastu możecie słuchać również na Spotify, Apple Podcasts, TuneIn, Pocket Casts i Radio Public.

Gościem kolejnego odcinka będzie Katarzyna Zawadzka.
Udostępnij: