Szczerzymy zęby, jest zwiastun "Uśmiechnij się 2" z Naomi Scott

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+Naomi+Scott+w+zwiastunie+%22U%C5%9Bmiechnij+si%C4%99+2%22-156133
Szczerzymy zęby, jest zwiastun "Uśmiechnij się 2" z Naomi Scott
źródło: Materiały prasowe
Pamiętacie horror "Uśmiechnij się"? Nadciąga kontynuacja! W sieci właśnie zadebiutował zwiastun filmu "Smile 2", którego gwiazdą jest Naomi Scott. Zobaczcie sami, uśmiechając się ze strachu.
  

O czym opowie "Uśmiechnij się 2"?
Bohaterką "Uśmiechnij się 2" jest Skye Riley (Naomi Scott), międzynarodowa gwiazda pop, która niedługo wyrusza w światową trasę koncertową. Zaczynają jednak prześladować ją dziwaczne, niewytłumaczalne wydarzenia. Przytłoczona rosnącą grozą oraz presją sławy, Skye musi stawić czoła swojej mrocznej przeszłości, żeby odzyskać kontrolę nad swoim życiem – zanim będzie za późno.
   
W obsadzie są również Rosemarie DeWitt, Kyle Gallner, Lukas Gage, Miles Gutierrez-Riley, Peter Jacobson, Raúl Castillo, Dylan Gelula i Ray Nicholson.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Parker Finn.

"Uśmiechnij się 2" – zobacz zwiastun
O czym opowiadał "Uśmiechnij się"?Bohaterką filmu jest terapeutka doktor Rose Cotter grana przez Sosie Bacon. Któregoś dnia jedna z jej pacjentek zabija się na jej oczach w drastycznych okolicznościach. Po tym zdarzeniu w życiu Rosse zaczynają się dziać przerażajace rzeczy. Kiedy wszechogarniające przerażenie zaczyna przejmować kontrolę nad jej życiem, Rose musi zmierzyć się z kłopotliwą przeszłością, aby przetrwać i uciec od strasznej rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones