PLOTKA: Andrew Garfield powróci jako Spider-Man w "Avengers: Secret Wars"?!

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PLOTKA%3A+Andrew+Garfield+powr%C3%B3ci+jako+Spider-Man+w+%22Avengers%3A+Secret+Wars%22-151782
PLOTKA: Andrew Garfield powróci jako Spider-Man w "Avengers: Secret Wars"?!
źródło: Getty Images
autor: John Sciulli
Fani oszaleli, gdy Andrew Garfield pojawił się w filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu". Możliwe, że będą mieć więcej powodów do radości. Według najnowszych plotek aktor może powrócić jako Peter Parker ponownie – w widowisku "Avengers: Secret Wars". 

Andrew Garfield powróci jako Spider-Man w "Avengers: Secret Wars"?


Pogłoska, jakoby Andrew Garfield miał powrócić do roli Spider-Mana w filmie "Avengers: Secret Wars", pojawiła się na X (dawnym Twitterze). Użytkownik CanWeGetSomeToast napisał: 

Zanim rozpoczęły się strajki, Kevin Feige skontaktował się z Andrew Garfieldem w sprawie pojawienia się jego Spider-Mana w "Avengers: Secret Wars"

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: Kiedy premiera "Avengers: Secret Wars"?


Premiera "Avengers: Secret Wars" była zaplanowana na 2026 rok. Ze względu na trwające właśnie strajki scenarzystów i aktorów została jednak przesunięta o rok. Widowisko to, wraz z takimi filmami jak "Deadpool 3", "Avengers: The Kang Dynasty", "Blade" i "Fantastic Four", będzie wchodziło w skład szóstej fazy MCU.

Zobacz zwiastun filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu"


Widowisko "Spider-Man: Bez drogi do domu" trafiło na ekrany kin w grudniu 2021 roku. Na całym świecie film zarobił prawie dwa miliardy dolarów, stając się największym box office'owym hitem 2021 roku. Zobaczcie zwiastun: Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy. Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a sprawia wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum. Peter musi podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość ale również przyszłość multiwersum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones