PLOTKA: Tomasz Kot w widowisku Marvela?

That Hashtag Show / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PLOTKA%3A+Tomasz+Kot+w+widowisku+Marvela-132098
Tomasz Kot w uniwersum Marvela? Według najnowszych plotek polski aktor jest kandydatem do występu w przygotowywanym przez Marvel Studios widowisku "Eternals".  


Zdjęcia do filmu mają ruszyć jeszcze w tym roku. Portal That Hashtag Show twierdzi, że wśród aktorów, którzy są brani pod uwagę pod kątem projektu, znaleźli się Cameron Britton ("The Umbrella Academy", "Mindhunter") i Kot właśnie. Podobno jednak na razie aktorom nie złożono żadnych ofert. 

Studio chce też, by w filmie zagrał pierwszy w historii Marvela otwarcie homoseksualny aktor. Do jednej z ról poszukiwany jest bowiem ktoś w przedziale wieku 30-49, kto "wygląda jak superbohater". Producenci są otwarci na aktora o każdej narodowości/kolorze skóry, ale preferują kogoś "otwarcie homoseksualnego".
 
Projekt bazować będzie na cyklu, który stworzył Jack Kirby w 1976 roku, kiedy wrócił do Marvela po pracy dla DC Comics. Tytułowi Eternals to jedna z dwóch ras ludzi stworzona przez Celestials (drugą byli Deviants). Zostali strażnikami życia inteligentnego na Ziemi. Dla zwykłych śmiertelników Eternals byli bogami.

"The Eternals" wyreżyseruje Chloé Zhao ("The Rider"). Nad scenariuszem pracują stawiający w Hollywood pierwsze kroki bracia Matthew i Ryan Firpo.