Pierce Brosnan u boku Dwayne'a Johnsona w "Black Adam"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pierce+Brosnan+u+boku+Dwayne%27a+Johnsona+w+%22Black+Adam%22-141810
Pierce Brosnan u boku Dwayne'a Johnsona w "Black Adam"
źródło: Getty Images
autor: Presley Ann
Pierce Brosnan dołączył do obsady komiksowego widowiska "Black Adam". Emerytowanemu agentowi 007 przypadła rola Kenta Nelsona alias Doktora Fate'a.

To potężny czarnoksiężnik, który zyskał supermoce po spotkaniu ze starożytnym nieśmiertelnym bytem z planety Cilia. W komiksach DC Fate należy do założycieli Justice Society of America.

Grany przez Dwayne'a Johnsona Black Adam jest arcywrogiem Shazama. Na przestrzeni lat złoczyńca ewoluował, stając się bardziej złożoną postacią. Jego początki sięgają czasów starożytnego Egiptu. Adam posiada te same niezwykłe umiejętności co Shazam, ale wykorzystuje je w zgoła innych celach.  

Za kamerą "Black Adam" stanie Jaume Collet-Serra ( "Wyprawa do dżungli", "183 metry strachu"). W obsadzie znaleźli się także Aldis Hodge jako Hawkman, Noah Centineo w roli Atom Smashera oraz Quintessa Swindell jako Cyclone.

Brosnana mogliśmy ostatnio zobaczyć w netfliksowej komedii "Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga". W lipcu pojawi się w zrealizowanej przez Sony nowej wersji "Kopciuszka".