Pixar przesuwa "Co w duszy gra" na listopad

Deadline / /
Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Pixar+przesuwa+%22Co+w+duszy+gra%22+na+listopad-137300
Kolejne zmiany w disnejowskim kalendarzu premier. Tym razem przesunięcia dotyczą produkcji studia Pixar.


"Co w duszy gra", które miało trafić do kin w czerwcu teraz ma trafić do amerykańskich kin 20 listopada. To z kolei spowodowało odwołanie listopadowej premiery animacji "Raya i ostatni smok". Teraz Disney planuje pokazać go w USA 12 marca.

"Co w duszy gra"
to historia Joe Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?". Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 - duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.'

"Raya i ostatni smok"
opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie.
Udostępnij: