Po raz pierwszy w historii World of Tanks tryb gry jednoosobowej

Informacja nadesłana: Wargaming.net / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Po+raz+pierwszy+w+historii+World+of+Tanks+tryb+gry+jednoosobowej-124532
Po raz pierwszy w historii "World of Tanks" pojawi się tryb gry dla pojedynczego gracza. Nazywać się będzie War Stories, a jego premiera będzie 22 sierpnia 2017 roku. Będzie to zawartość ekskluzywna dla "World of Tanks" na konsolach i w pełni darmowa. Nowy tryb jednoosobowy i epizodycznie do gry w kooperacji będzie odtwarzał najważniejsze wydarzenia historyczne, historie alternatywne oraz fikcyjne scenariusze.War Stories to ewolucja naszej marki, mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny i wykonawczy w Wargaming Chicago-Baltimore. Pierwsza kampania w świecie World of Tanks pozwala nam wprowadzić nową narrację i rozszerzyć tytuł dla nowych i obecnych czołgistów.

War Stories zawiera dwie kampanie składające się z 3 rozdziałów każda. Brothers in Armour koncentruje się na armii czerwonej walczącej na froncie wschodnich w czołgach Sherman i jest wprowadzeniem w rozgrywkę dla nowych graczy. Flashpoint Berlin opowiada losy brytyjskiego czołgisty starającego się przedostać przez blokadę Berlina w czasach Zimnej Wojny. W niedalekiej przyszłości planowane są dwie następne historie z III Rzeszą prowadzącą inwazję na Wielka Brytanię oraz walkę o przetrwanie ludzkości w alternatywnym zakończeniu kryzysu kubańskiego.

 

Historie War Stories opowiadane są przez animowane komiksy autorstwa Andi Ewingtona z ilustracjami PJ Holdena i Matt Timsona. Ich poprzednie dokonania to doskonale przyjęte serie o "Dark Souls II", "Just Cause 3", "Terminator", "RoboCop" i seria "World of Tanks: Roll Out" od wydawnictwa Dark Horse.

Oprawę dźwiękową zapewnia guru ścieżek dźwiękowych do gier komputerowych, nominowany do nagród BAFTA Inon Zur (m.in. "Fallout 3", "Fallout 4", "Dragon Age: Origins", "Dragon Age 2", "Crysis"). Artysta dokłada zarówno swój talent, jak i doświadczenie jako były czołgista w armii.

War Stories będzie miało premierę na konsolach Xbox 360, Xbox One, Xbox One S oraz PlayStation 4, a w rozdzielczości pełnego 4K na Xbox One X i PlayStation 4 Pro.
Udostępnij: