Pociąg do Hogwartu wyruszył dziś z peronu Netflix!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Poci%C4%85g+do+Hogwartu+wyruszy%C5%82+dzi%C5%9B+z+peronu+Netflix-137764
Pociąg do Hogwartu wyruszył dziś z peronu Netflix!
Jeśli nie oglądałeś filmów o Harrym Potterze, to znaczy, że prawdopodobnie jesteś mugolem. Aby to zmienić, włącz Netflix i obejrzyj wszystkie części przygód młodego czarodzieja i jego przyjaciół osadzone w magicznym świecie J.K. Rowling, a także prequel "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

***


W dniu jedenastych urodzin Harry Potter dowiaduje się, że jest potężnym czarodziejem i został właśnie przyjęty do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

***


Harry ignoruje Zgredka, który ostrzega go przed powrotem do Hogwartu. Zamiast tego razem z Ronem i Hermioną bada serię tajemniczych ataków.

***


Syriusz Black, potężny zwolennik Voldemorta, ucieka z więzienia, by dopaść Harryego. Cóż, nikt nie obiecywał, że trzeci rok nauki w Hogwarcie będzie łatwy i bezpieczny.

***


Podczas czwartego roku nauki w Hogwarcie Harry Potter rywalizuje z młodymi czarodziejami z zagranicznych szkół w arcytrudnym Turnieju Trójmagicznym.

***


Harry odkrywa, że jego ostrzeżenia o powrocie Voldemorta zostały zignorowane. Postanawia więc nauczyć kilku uczniów, jak bronić się przed czarną magią.

*** 


Harry nieoczekiwanie odkrywa tajemniczą księgę, która rzuca światło na straszne życie nikczemnego Voldemorta. Harry i Dumbledore przygotowują się do bitwy.

*** 


Pierwsza z dwóch części finałowego rozdziału sagi o Harrym Potterze. Młody czarodziej opuszcza Hogwart, by zniszczyć wciąż istniejące horkruksy.

***


Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, Harry odkrywa trzy magiczne przedmioty, które dają mu moce pozwalające przeciwstawić się imponującym umiejętnościom Voldemorta.

*** 


Nowy Jork, rok 1926. Odważny i ekscentryczny czarodziej Newt Skamander odkrywa przerażający spisek, który zagraża światu czarodziejów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones