Gary Oldman uważa, że był przeciętny jako Syriusz Black w serii filmów o Harrym Potterze

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gary+Oldman+uwa%C5%BCa%2C+%C5%BCe+by%C5%82+przeci%C4%99tny+jako+Syriusz+Black+w+serii+%22Harry+Potter%22-153450
Gary Oldman uważa, że był przeciętny jako Syriusz Black w serii filmów o Harrym Potterze
źródło: Getty Images
autor: Pool
Lubicie Gary'ego Oldmana w roli Syriusza Blacka z serii filmów o Harrym Potterze? Jak się okazuje, sam Oldman nie przepada za tą rolą. W najnowszym wywiadzie aktor zdradził, czemu nie uważa występu w popularnym cyklu za jeden ze swoich aktorskich sukcesów.
  

Oldman nie jest dumny z roli w "Harrym Potterze"
Gary Oldman podzielił się przemyśleniami o swoim występie jako Syriusz Black w podcaście "Happy Sad Confused". Kiedy jestem proszony o podpisanie zdjęcia, to postać, która pojawia się najczęściej, przyznał aktor.
   
Myślę, że mój występ w tej serii jest przeciętny. Naprawdę tak uważam
, podsumował Oldman.

Nie wiem, może gdybym przeczytał książki jak Alan Rickman, gdybym przygotował się z wyprzedzeniem... Gdybym wiedział, co nadciąga, jestem przekonany, że zagrałbym to inaczej, powiedział gwiazdor.

Oldman dodał jednak, że raczej nie ma w zwyczaju zachwycania się swoimi rolami: Gdybym usiadł, obejrzał siebie w jakimś filmie i powiedział: "Mój Boże, jestem wspaniały", byłby to bardzo smutny dzień. Bo zawsze starasz się, żeby następny projekt był jeszcze lepszy. Poza tym to bardzo subiektywne. I bardzo osobiste, bo samemu patrzysz na coś, czego inni nie widzą.

Gary Oldman jako Syriusz BlackGary Oldman wystąpił jako Syriusz Black w trzech filmach z serii o przygodach Harry'ego Pottera. Były to "Harry Potter i więzień Azkabanu" (2004), "Harry Potter i Czara Ognia" (2005) oraz "Harry Potter i Zakon Feniksa" (2007). Jego postać pojawia się też w finałowym filmie, "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II" (2011).

Ostatnio mogliśmy oglądać Oldmana w "Oppenheimerze" Christophera Nolana oraz serialu "Kulawe konie".


"Kulawe konie" - zwiastun sezonu trzeciego


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones