Pokemony zawitają jednak w tym roku na Switchu

Nintendo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pokemony+zawitaj%C4%85+jednak+w+tym+roku+na+Switchu-128474
W nocy z wtorku na środę miała miejsce konferencja The Pokemon Company, na której zaprezentowano nowe produkcje z Pokemonami zmierzające na Nintendo Switch i smartfony. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o nowych grach z Pikachu w roli głównej."Pokemon Quest"

Darmowa gra (z mikrotransakcjami w środku), która już dziś jest dostępna do pobrania na Nintendo Switch, a pod koniec czerwca zadebiutuje na smartfonach z iOS i Androidem. Zupełnie inny model rozgrywki i kwadratowy styl graficzny. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun prezentujący ten tytuł.


"Pokémon: Lets Go, Pikachu!" i "Pokémon: Lets Go, Eevee!"

Dwie gry przygotowane z myślą o nowych graczach, dla których jedynym kontaktem z Pokemonami było mobilne "Pokemon GO". Ten sam system łapania stworków, choć walka już w stylu znanym z przenośnych gier na konsole Nintendo. Będzie można transferować do nich Pokemony złapane w "Pokemon GO", a dodatkowo gry mają działać z nowym kontrolerem w kształcie Pokeballa. Premiera 16 listopada tego roku na Nintendo Switch. Więcej zobaczycie w poniższym zwiastunie.


Ósma generacja Pokemon

Twórcy potwierdzili, że w przyszłym roku zagramy na Switchach w ósmą generację Pokemonów, tworzoną z myślą o oddanych fanach serii. Więcej szczegółów na jej temat mamy poznać w późniejszym terminie.
Udostępnij: