Powiększa się obsada nowego "Smętarza dla zwierzaków"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powi%C4%99ksza+si%C4%99+obsada+nowego+%22Sm%C4%99tarza+dla+zwierzak%C3%B3w%22-143507
Powiększa się obsada nowego "Smętarza dla zwierzaków"
Samantha Mathis ("Billions") i Henry Thomas ("Nawiedzony dwór w Bly") dołączyli do obsady nowej odsłony horroru "Smętarz dla zwierzaków".

Zdjęcia rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu. W obsadzie znaleźli się również: Jackson White, Forrest Goodluck, Jack Mulhern, Natalie Alyn Lind, Isabella Star LeBlanc oraz Pam Grier. Scenarzystką oraz reżyserką filmu jest Lindsey Beer. Horror powstaje dla platformy streamingowej Paramount+.

Fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy. Po internecie krążą jednak pogłoski, że nowy "Pet Sematary" ma być prequelem "Smętarza dla zwierzaków" z 2019 roku. Wszystko za sprawą jednej z  decyzji obsadowych. Otóż wspomniany wyżej White ("Pani Fletcher") wcieli się w postać Juda Crandalla. W będącej literackim pierwowzorem książce Stephena Kinga to on pokazał bohaterom miejsce, gdzie znajduje się tytułowa nekropolia, a także wyjawił jej mroczny sekret. W poprzednich wersjach "Smętarza" Crandalla grali Fred Gwynne i John Lithgow, czyli aktorzy dużo starsi od White'a.

"Smętarz dla zwierzaków" opowiada historię doktora Louisa Creeda, który wraz z żoną i dwojgiem małych dzieci przenosi się z Bostonu do prowincjonalnego Maine. Tuż po przeprowadzce bohater znajduje ukryte głęboko w lesie tajemnicze cmentarzysko. Kiedy w rodzinie dochodzi do tragedii, Louis zwraca się z prośbą o pomoc do swego nieco dziwacznego sąsiada. Ich wspólne odkrycie będzie miało przerażające konsekwencje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones