Zwierzaki wracają z zaświatów. Zobacz zdjęcia z "Pet Sematary: Bloodlines", prequelu powieści Kinga

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Prequel+%22Sm%C4%99tarza+dla+zwierzak%C3%B3w%22%3A+zobacz+zdj%C4%99cia+z+filmu-151483
Zwierzaki wracają z zaświatów. Zobacz zdjęcia z "Pet Sematary: Bloodlines", prequelu powieści Kinga
źródło: materialy promocyjne
Czeka nas kolejny ekranowy powrót z zaświatów. Zapowiadana kontynuacja horroru "Smętarz dla zwierzaków", ekranizacji książki Stephena Kinga, otrzymała swoją datę premiery oraz pierwsze zdjęcia z planu. Film o tytule "Pet Sematary: Bloodlines" będzie prequelem opowieści i pojawi się ekskluzywnie na platformie streamingowej Paramount+.

Co wiemy o filmie "Pet Sematary: Bloodlines"?Akcja filmu rozegra się w 1969 roku. Młody Jud Crandall (bohater zagrany przez Johna Lithgowa w filmie z 2019 roku) chce spełnić swoje marzenie i wyjechać z rodzinnego Ludlow. Przed ostatecznym opuszczeniem domu powstrzymują go mroczne sekrety miasteczka, a także jego przodków, którzy na zawsze wiążą go z tym kawałkiem świata. Jud zbiera swoich przyjaciół z dzieciństwa, aby wspólnie stawić czoła pradawnemu i potężnemu złu, które prześladuje Ludlow od założenia miasta.

W obsadzie filmu znaleźli się Jackson White ("Ambulans"), Forrest Goodluck ("Oskarżeni"), Jack Mulhern ("Zabić ból"), Henry Thomas ("Nocna msza"), Natalie Alyn Lind ("Big Sky"), Isabella Star LaBlanc, a także Pam Grier i David Duchovny.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia promujące film, a także jego plakat:

Reżyserką "Bloodlines" jest debiutantka Lindsey Beer, która napisała scenariusz wspólnie z Jeffem Buhlerem.

Premierę na platformie Paramount+ w USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej i Brazylii zaplanowano na 6 października. Dzień później film ma być dostępny dla reszty świata. W Polsce najpewniej zobaczymy go w ofercie serwisu SkyShowtime.

"Smętarz dla zwierzaków" – fabuła filmu"Smętarz dla zwierzaków" opowiada historię doktora Louisa Creeda, który wraz z żoną i dwojgiem małych dzieci przenosi się z Bostonu do prowincjonalnego Maine. Tuż po przeprowadzce bohater znajduje ukryte głęboko w lesie tajemnicze cmentarzysko. Kiedy w rodzinie dochodzi do tragedii, Louis zwraca się z prośbą o pomoc do swego nieco dziwacznego sąsiada. Ich wspólne odkrycie będzie miało przerażające konsekwencje.

Zwiastun filmu "Smętarz dla zwierzaków"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones