Prace nad "Nie czas umierać" zakończone

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Prace+nad+%22Nie+czas+umiera%C4%87%22+zako%C5%84czone-137218
W trakcie Q&A z fanami na Instagramie reżyser Cary Fukunaga ujawnił, że choć do premiery zostało jeszcze pół roku, widowisko "Nie czas umierać" jest już gotowe.


Choć oczywiście cudownie byłoby mieć więcej czasu, musieliśmy odłożyć nasze ołówki, kiedy skończył nam się czas na postprodukcję - wyznał filmowiec. Na pytanie, czy nie chciałby wykorzystać pozostałych miesięcy na szlifowanie filmu, Fukunaga stwierdził: odpowiedź jest krótka - pieniądze. Choć "Bond" to olbrzymie przedsięwzięcie, wciąż musimy się liczyć z kosztami. Oczywiście, że mógłbym dłubać przy nim w nieskończoność. Film jest świetny taki, jaki jest.

Przypomnijmy: pierwotnie 25. odcinek przygód Jamesa Bonda miał trafić na ekrany w ubiegły weekend. Na początku marca producenci ogłosili jednak, że z powodu rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa przesuwają premierę na listopad.

W "Nie czas umierać" James Bond (Daniel Craig) opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.