Premiera serialu szpiegowskiego "Nielegalni" już 21 października

https://www.filmweb.pl/news/Premiera+serialu+szpiegowskiego+%22Nielegalni%22+ju%C5%BC+21+pa%C5%BAdziernika-130372
Najnowsza oryginalna produkcja CANAL+ "Nielegalni" wystartuje już 21 października o 21:30. Dwa premierowe odcinki pierwszego od pół wieku polskiego serialu szpiegowskiego, będzie można obejrzeć w ramach pasma odkodowanego.


"Nielegalni" to najnowszy serial produkcji CANAL+ według powieści Vincenta V. Severskiego o tym samym tytule. Już 21 października widzowie będą mogli zapoznać się z historią Konrada Wolskiego, znakomicie sportretowanego przez Grzegorza Damięckiego. Będzie to główna, ale nie jedyna atrakcja tego dnia.  

Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu. Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.


Główne role w produkcji grają Grzegorz Damięcki ("Belfer"), Andrzej Seweryn ("Ostatnia rodzina"), Agnieszka Grochowska ("Obce niebo"), Sylwia Juszczak ("Odwróceni"), Filip Pławiak ("Czerwony pająk"). Twórcami serialu są: reżyserzy Leszek Dawid (odcinki 1-5) i Jan P. Matuszyński (odcinki 6-10), oraz operatorzy Piotr Sobociński jr i Kacper Fertacz. Za scenariusz do "Nielegalnych" odpowiadają Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn oraz Dorota Jankojć-Poddębniak . Producentem wykonawczym serialu jest firma TELEMARK Anna Kępińska i Maciej Kubicki ("Bez tajemnic", "Pakt", "Uwikłani").

Weź udział w Konkursie "Nielegalni" i wygraj nagrody! Szczegóły konkursu TUTAJ 

Zapraszamy także do wzięcia udziału w Quizie, w którym sprawdzisz czy nadajesz się na superszpiega! Szczegóły quizu TUTAJ 

Więcej informacji na temat serialu można znaleźć na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku pod linkiem: www.facebook.com/nielegalnicanalplus, a także na fanpage'u CANAL+ na www.facebook.com/CANALplusPolska i na Instagramie CANAL+: www.instagram.com/canalpluspolska.

Oficjalna strona serialu: nielegalni.canalplus.pl

 
Informacja sponsorowana