Producenci chcą kontynuacji "Jak poznałem waszą matkę"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Producenci+chc%C4%85+kontynuacji+%22Jak+pozna%C5%82em+wasz%C4%85+matk%C4%99%22-123140
Producenci chcą kontynuacji "Jak poznałem waszą matkę"
Odkąd tylko serial "Jak poznałem waszą matkę" dobiegł końca, studio 20th Century Fox snuje plany realizacji spin-offu. Teraz producenci podbijają stawkę i podobno mają chrapkę na kontynuację wielkiego hitu.


Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję wrócić do tych postaci i opowiedzieć ich historię, o ile twórcy i gwiazdy będą mieli taką ochotę, powiedziała Dana Walden, dyrektorka 20th TV. To kochany przez widzów serial, który wciąż jest popularny na całym świecie.

Oczywiście, zebranie na powrót całej ekipy byłoby trudne, biorąc pod uwagę, że każdy z jej członków ma obecnie inne obowiązki, w tym kontrakty z innymi stacjami na realizację innych seriali. Nie jest to jednak niemożliwe. Pytanie, czy widzowie faktycznie chcieliby powrotu starych znajomych?

Jeśli zaś chodzi o spin-off, studio raz na jakiś czas podejmuje kroki w tym kierunku. Niedawno Isaac Aptaker i Elizabeth Berger ("Tacy jesteśmy") pracowali nad scenariuszem "How I Met Your Father". Projekt został jednak wstrzymany, kiedy duet został awansowany do funkcji showrunnerów i producentów wykonawczych drugiego sezonu "Tacy jesteśmy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones