RANKING: Romantyczne seriale na jesienne wieczory

https://www.filmweb.pl/news/RANKING%3A+Romantyczne+seriale+na+jesienne+wieczory-140397
RANKING: Romantyczne seriale na jesienne wieczory
W listopadzie na Netflix trafiły takie seriale jak "Miłość i anarchia", "Dash i Lily" czy drugi sezon serialu "Virgin River". Jeśli nie wiecie, co obejrzeć, sprawdźcie nasz ranking najlepszych romantycznych seriali, które umilą Wam długie jesienne wieczory. Wszystkie tytuły znajdziecie w serwisie Netflix.

10
plakat filmu Valeria
SERIAL
1 sezon
41 min.
2020
6,2 2 772 oceny społeczności
521 chce zobaczyć
Valeria jest pisarką w kryzysie twórczym i kobietą w kryzysie małżeńskim. Na szczęście są przy niej Carmen, Lola i Nerea - najlepsze przyjaciółki, które wspierają ją w jej przejściach i chętnie dzielą się własnymi przygodami. Oto czwórka kobiet, których życie to szalony wir pełen miłości, przyjaźni, zazdrości, zdrad, wątpliwości, zawodów sercowych, tajemnic, pracy, radości i planów na przyszłość.
 
9
plakat filmu Przyjaciele z uniwerku
SERIAL
Friends From College
2 sezony
30 min.
2017
6,2 3 534 oceny społeczności
1 375 chce zobaczyć
Grupa przyjaciół z Harvardu, w których wcielają się Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max) i Jae Suh Park (Marianne), mierzy się z bolączkami czwartej dekady życia, wchodząc między sobą w różne często skomplikowane relacje. "Przyjaciele z uniwerku" to humorystyczne spojrzenie na stare przyjaźnie, dawne związki i pragnienie pogodzenia dorosłego życia z nostalgią za przeszłością.
 
8
plakat filmu You Me Her
SERIAL
5 sezonów
30 min.
2016
6,3 3 737 ocen społeczności
1 151 chce zobaczyć
Chcąc podkręcić temperaturę w związku, Jack (Greg Poehler) i Emma (Rachel Blanchard) decydują się na skorzystanie z usług Izzy (Priscilla Faia), studentki psychologii, która dorabia jako dziewczyna do towarzystwa. Sprawy komplikują się, kiedy to, co w zamierzeniu miało być czysto biznesową relacją, zmienia się w odwzajemnione (przez wszystkie trzy strony) uczucie. Bohaterowie obawiają się bowiem, że poliamoria nie jest czymś, co zaakceptują ich wścibscy sąsiedzi.
 
7
plakat filmu Emily w Paryżu
SERIAL
Emily in Paris
2 sezony
30 min.
2020
6,3 21 977 ocen społeczności
1 992 chce zobaczyć
Dwudziestoparoletnia Emily jest ambitną dyrektorką działu marketingu z Chicago, która niespodziewanie otrzymuje pracę marzeń w Paryżu. Gdy jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, młodej kobiecie powierzone zostaje opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Nowe, paryskie życie Emily wypełniają upojne przygody i nieoczekiwane wyzwania - w tym zyskanie sympatii nowych współpracowników, nawiązanie nowych przyjaźni i odnalezienie miłości.
 
6
plakat filmu Dash i Lily
SERIAL
Dash & Lily
1 sezon
26 min.
2020
6,5 5 066 ocen społeczności
559 chce zobaczyć
Porwani przez wir świątecznego romansu cyniczny Dash i optymistyczna Lily wymieniają się liścikami schowanymi w książce, którą ukrywają w różnych zakątkach Nowego Jorku.
 
5
plakat filmu Virgin River
SERIAL
2 sezony
44 min.
2019
6,7 6 041 ocen społeczności
1 220 chce zobaczyć
Po przeprowadzce z wielkiego miasta do małego kalifornijskiego miasteczka pewna pielęgniarka odkrywa, że życie na prowincji wcale nie jest takie proste, jakim się wydaje.
 
4
plakat filmu Plan na miłość
SERIAL
Plan Coeur
2 sezony
30 min.
2018
6,9 3 069 ocen społeczności
796 chce zobaczyć
Przyjaciele paryżanki Elsy, która ciężko znosi rozstanie z chłopakiem, wynajmują dla niej w sekrecie męską prostytutkę. Jednak ich plan sprawdza się aż za dobrze...
 
3
plakat filmu Miłość i anarchia
SERIAL
Kärlek & Anarki
1 sezon
30 min.
2020
7,0 2 852 oceny społeczności
733 chce zobaczyć
Bohaterką ośmioodcinkowego serialu jest Sofie - pracoholiczka, mężatka i matka dwójki dzieci. Sofie dostaje zadanie zmodernizowania starego wydawnictwa, w którym poznaje młodego informatyka Maxa. Nieoczekiwanie ta dwójka zaczyna ze sobą flirtować i wdaje się w niebezpieczną grę. Sofie i Max w tajemnicy stawiają sobie nawzajem wyzwania, które podważają współczesne wartości. Wszystko zaczyna się niewinnie, jednak gdy wyzwania stają się coraz bardziej brawurowe, ich konsekwencje wymykają się spod kontroli.
 
2
plakat filmu Crazy Ex-Girlfriend
SERIAL
4 sezony
45 min.
2015
7,4 2 290 ocen społeczności
1 660 chce zobaczyć
Młoda kobieta porzuca pracę w prestiżowej nowojorskiej kancelarii, aby przenieść się do kalifornijskiego miasteczka.
 
1
plakat filmu Meteor Garden
SERIAL
Liu Xing Hua Yuan
1 sezon
45 min.
2018
7,6 1 148 ocen społeczności
295 chce zobaczyć
Shancai Dong pragnie osiągnąć świetne wyniki na swoim wymarzonym uniwersytecie. Wśród ambitnych studentów z elitarnych rodzin udaje jej się też znaleźć miłość.
 
 
Udostępnij: