Reżyser "Charliego" bierze się za "Piękną i Bestię"

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Charliego%22+bierze+si%C4%99+za+%22Pi%C4%99kn%C4%85+i+Besti%C4%99%22-107549
Twórca "Charliego" Stephen Chbosky dostał propozycję napisania nowej wersji scenariusza "Beauty and the Beast". To aktorska wersja słynnej animacji Disneya "Piękna i Bestia".Za kamerą stanie najprawdopodobniej twórca Bill Condon ("Saga Zmierzch: Przed świtem"). Pierwszą wersję fabuły stworzył Evan Spiliotopoulos ("Hercules").

Przypomnijmy, że film o Pięknej i Bestii przygotowuje również wytwórnia Warner Bros. Główną rolę kobiecą otrzymała w nim Emma Watson. Aktualnie trwają poszukiwania reżysera po tym, jak z udziału w projekcie zrezygnował Guillermo Del Toro.

Dawno temu w małym miasteczku żyła sobie piękna dziewczyna o imieniu Bella. Zaczytana w książkach nie zwracała zbytniej uwagi na otaczających ją zalotników. Tymczasem, w mrocznym lesie nieopodal miasteczka, stało zapomniane zamczysko, w którym niegdyś żył przystojny, choć okrutny książę. Za jego egoizm i nieczułość na ludzkie cierpienia, na zamek i wszystkich mieszkańców rzucono zaklęcie. Książę zamienił się w odrażającą, rogatą bestię, a służba zamkowa w przedmioty. Aby przywrócić sobie i służącym ludzką postać, Bestia musi do dnia swych dwudziestych pierwszych urodzin obdarzyć kogoś miłością, oczywiście odwzajemnioną. Upływający czas odmierzają mu opadające płatki zaczarowanej róży. Czy Bestii uda się odwrócić działanie czaru?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones