Rick i Morty już dziś w HBO GO

https://www.filmweb.pl/news/Rick+i+Morty+ju%C5%BC+dzi%C5%9B+w+HBO+GO-142827
Rick i Morty już dziś w HBO GO
Premiera najnowszego, piątego sezonu w Polsce wyłącznie w HBO GO. Do biblioteki serwisu dodane też zostały sezony 1-4. 


Wielokrotnie nagradzany serial animowany powraca z kolejnym, piątym już sezonem dostępnym w Polsce wyłącznie w HBO GO. Wraz z premierą najnowszego sezonu do serwisu dodane zostały także wszystkie poprzednie sezony. Premiera produkcji już dziś.

"Rick i Morty" to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy socjopatycznego i genialnego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie zabiera ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i wnuka Morty'ego na międzygalaktyczne eskapady.

Na wszystkich fanów serialu z całego świata z okazji premiery nowego sezonu czeka masa atrakcji związanych z "Rickiem i Mortym".  20 czerwca będzie prawdziwym międzygalaktycznym świętem pod nazwą RICK AND MORTY DAY, w ramach którego fani będą mieli dostęp materiałów zakulisowych, wielu zapowiedzi, czy niespodzianek w social mediach.  

W serialu "Rick i Morty"  bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland ("Spoza układu"), Sarah Chalke ("Firefly Lane"), Chris Parnell ("Saturday Night Live") i Spencer Grammer ("Greek"). Twórcami serialu są Dan Harmon ("Community") i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

Premiera serialu animowanego "Rick i Morty zaplanowana została w HBO GO na dziś. Tego dnia odbędzie się premiera najnowszego, piątego sezonu, a także do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki sezonów 1-4. Piąty sezon "Ricka i Morty'ego w Polsce dostępny będzie wyłącznie w serwisie HBO GO. 


Więcej: Rick i Morty w HBO GO
Informacja sponsorowana
Udostępnij: