Ruszają prace nad trzecią częścią "Bridget Jones"

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ruszaj%C4%85+prace+nad+trzeci%C4%85+cz%C4%99%C5%9Bci%C4%85+%22Bridget+Jones%22-76665
Dietetyk Renee Zellweger może otwierać szampana. Studio Working Title rusza pełną parą z produkcją trzeciego filmu o przygodach Bridget Jones.Na stanowisku reżysera zasiądzie Paul Feig, który przebojowymi "Druhnami" dowiódł, że jak nikt zna się na kobiecych problemach. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich części, trójka powstanie najprawdopodobniej według oryginalnego scenariusza. Prace nad nim ma koordynować Helen Fielding - autorka powieści o przygodach Bridget Jones.

Colin Firth, który dwukrotnie  wcielił się w postać ukochanego bohaterki, Marka Darcy'ego, opisuje fabułę trójki w następujący sposób:

Mogę wam powiedzieć, że Bridget i Mark nie będą mieć dzieci. Myślę, że tak to będzie wyglądać. Potem ona popełni wielki błąd, wracając do Daniela Cleavera (w tej roli Hugh Grant - przyp. red) na wystarczająco długo, by zajść z nim w ciążę. Myślę, że ją porzuci. Zgadnijcie, kto wtedy powróci, by uratować Bridget?  

Do poprzednich części grająca Bridget Renee Zellweger musiała utyć kilkanaście kilo, gdyż jej bohaterka cały czas walczy z nadwagą. Dziennikarze wyliczyli nawet, ile milionów gaży aktorka dostała za każdy dodatkowy kilogram ciała. Myślicie, że tym razem też da się namówić na bogatą w węglowodany i tłuszcze dietę?  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones