SPOILER: Nowa tajemnicza postać z "Doktora Strange'a" ujawniona

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/SPOILER%3A+Nowa+tajemnicza+posta%C4%87+z+%22Doktora+Strange%27a%22+ujawniona-146416
SPOILER: Nowa tajemnicza postać z "Doktora Strange'a" ujawniona
źródło: Materiały prasowe
W Kinowym Uniwersum Marvela pojawiła się nowa postać. Kto widział już film "Doktor Strange w multiwersum obłędu" i doczekał do sceny po napisach, ten wie, że Doktor Strange (Benedict Cumberbatch) będzie miał nową towarzyszkę przygód. To Clea, w którą wciela się Charlize Theron. Aktorka ujawniła pierwsze oficjalne zdjęcia swojej postaci na Instagramie.

Oto Charlize Theron jako Clea w "Doktorze Strange'u w mutiwersum obłędu"Aktorka opublikowała dwa zdjęcia swojej postaci w mediach społecznościowych. Zobaczcie poniżej, jak prezentuje się Clea w wykonaniu laureatki Oscara znanej z takich filmów jak m.in. "Monster", "Mad Max na drodze gniewu" czy "Gorący temat". Poznajcie Cleę, napisała Theron.
Kim jest Clea?Clea to postać, którą stworzyli Stan Lee i Steve Ditko. Zadebiutowała ona w 1964 roku w 126 zeszycie "Strange Tales". Tak opisał ją scenarzysta "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" Michael Waldron w podcaście "Hero Nation": W komiksach Clea jest, można powiedzieć, wielką miłością Doktora Strange'a. Ale równocześnie włada magią równie dobrze jak on. Jej historia jest fascynująca: jest siostrzenicą Dormammu, wielkiej latającej głowy z pierwszego filmu.

Doktor Strange i Clea mają w komiksach szereg wspaniałych przygód. Wiedzieliśmy, że chcemy ją wprowadzić do filmów. Ale musieliśmy najpierw domknąć relację Strange'a z Christine Palmer (Rachel McAdams), wyjaśnił Waldron. Christine mówi Strange'owi, by stawił czoła swojemu strachowi, a on otwiera się na możliwość pokochania kogoś innego. I wtedy pojawia się Clea. Zobaczymy, co się między nimi wydarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones