"Ostatni taniec"? Lap dance o mało nie zabił Salmy Hayek?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Salma+Hayek+wspomina+wypadek+na+planie+filmu+%22Magic+Mike%3A+Ostatni+taniec%22-149391
"Ostatni taniec"? Lap dance o mało nie zabił Salmy Hayek?
źródło: Getty Images
autor: Arturo Holmes
Ciąg dalszy opowieści o wypadkach na planach filmowych. Dopiero co Gerard Butler opowiedział, jak o mały włos nie zabił Hilary Swank, kręcąc "P.S. Kocham cię". Teraz Salma Hayek zdradziła, że niemal zginęła na planie filmu "Magic Mike: Ostatni taniec". Wypadek miał miejsce podczas kręcenia sceny lap dance'u. Czy mógł to być jej - nomen omen - ostatni taniec?
 

Co wydarzyło się na planie "Magic Mike’a 3"?

Salma Hayek opowiedziała o wydarzeniu w programie "Jimmy Kimmel Live!": Jest tam jeden taki moment, który nie wszedł do filmu. Byłam akurat głową w dół i musiałam coś zrobić z nogami. Ale w takiej sytuacji tracisz orientację. Zamiast zrobić to, co ćwiczyłam, poleciałam w dół i niemal uderzyłam głową w podłogę.

Channing Tatum złapał mnie za spodnie, ale zaczęły się zsuwać i w tej chwili nie mogłam sobie przypomnieć, czy mam na sobie bieliznę. Dlatego zamiast osłonić głowę ręką, przytrzymałam spodnie. Channing powiedział "podnieś ręce", a ja "nie nie nie", kontynuowała gwiazda. "Co z tobą nie tak?", spytał mnie Channing. "Ze mną? Prawie mnie zabiłeś!".

Hayek opowiadała już wcześniej o wyzwaniach związanych z kręceniem sceny lap dance'u: To fizycznie bardzo wymagające. Mój boże! Poczekajcie, aż to zobaczycie. To skomplikowane.
 

"Magic Mike: Ostatni taniec" - zobaczcie zwiastun
"Magic Mike: Ostatni taniec" to trzecia część serii, na którą składają się filmy "Magic Mike" (2012) i "Magic Mike XXL" (2015). Za kamerą stanął Steven Soderbergh, a w obsadzie znaleźli się m.in. Channing Tatum, Salma Hayek, Caitlin Gerard i Nancy Carroll.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones