Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Scenarzysta+%22Ultimatum+Bourne%27a%22+poprawia+tekst+%22Bonda+25%22-131914

Scenarzysta "Ultimatum Bourne'a" poprawia tekst "Bonda 25"

  • The Playlist
  • autor: mp
  • Filmy
W marcu mają ruszyć zdjęcia do 25. części przygód Jamesa Bonda. Możliwe jednak, że tak się nie stanie. Jeśli bowiem wierzyć doniesieniom portalu The Playlist, Barbara Broccoli nie jest zadowolona z obecnego scenariusza i nakazała jego poprawienie. Zadania tego podjął się Scott Z. Burns ("Na głęboką wodę", "Ultimatum Bourne'a").

bond.jpg


Przypomnijmy, że pierwotnie do przygotowania fabuły zostali zatrudnieni Neal Purvis i Robert Wade, którzy z cyklem są związani od 20 lat, od czasu filmu "Świat to za mało". Potem ich tekst został odstawiony, ponieważ własną wizję "Bonda 25" zaprezentował Danny Boyle i to jemu powierzono realizację widowiska. Boyle jednak wkrótce potem zrezygnował z projektu i producenci powrócili do tekstu Purvisa i Wade'a.

Rewelacje The Playlist wyjaśniają, dlaczego "Bond 25" trafi do kin później. Przypomnijmy, że wczoraj dowiedzieliśmy się, że premiera filmu została przesunięta z lutego na kwiecień 2020 roku.

W roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga. W obsadzie są też inne osoby znane z poprzednich części: Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Naomie Harris i Ben Whishaw.

3 21

zobacz też: