Sequel "Niezniszczalnego" i "Split" w 2019 roku

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sequel+%22Niezniszczalnego%22+i+%22Split%22+w+2019+roku-122842
M. Night Shyamalan ujawnił, że właśnie zakończył pracę nad scenariuszem swojego nowego filmu. "Glass" będzie kontynuacją zarówno "Niezniszczalnego" jak i "Split".


W obsadzie znajdą się gwiazdy obu obrazów: Bruce Willis, Samuel L. Jackson, James McAvoy i Anya Taylor-Joy. Realizację tak jak w przypadku "Split" sfinansuje Universal. Premierę zaplanowano na 18 stycznia 2019 roku.

"Niezniszczalny"
trafił do kin w 2000 roku. Przez wielu fanów uważany jest za najlepszy film Shyamalana. Główny bohater David Dunn (Bruce Willis) jako jedyny ze 131 pasażerów ocalał z katastrofy kolejowej. W dodatku wyszedł z niej bez najmniejszego zadrapania. Nigdy też nie chorował ani nie cierpiał wskutek złamań i innych wypadków. Czy jest możliwe, że David jest wcieleniem komiksowego superbohatera?

Tegoroczny "Split" opowiada historię młodego mężczyzny (James McAvoy) cierpiącego na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości - w jego ciele mieszkają łącznie 24 osoby. Bohater porywa trzy nastolatki, które przetrzymuje w swoim mieszkaniu. W epilogu filmu dowiadujemy się, że "Split" rozgrywa się w tym samym uniwersum co "Niezniszczalny".  


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones