Z "American Crime Story" do sequela "Split"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Z+%22American+Crime+Story%22+do+sequela+%22Split%22-124199
M. Night Shyamalan ogłosił, że Sarah Paulson ("American Horror Story", "American Crime Story") dołączyła do obsady dreszczowca "Glass". Film będzie kontynuacją "Niezniszczalnego" i "Split".


Na ekranie zobaczymy gwiazdy obu obrazów: Bruce'a Willisa, Samuela L. Jacksona, Jamesa McAvoya i Anyę Taylor-Joy. Realizację tak jak w przypadku "Split" sfinansuje Universal. Premierę zaplanowano na 18 stycznia 2019 roku.


"Niezniszczalny"
trafił do kin w 2000 roku. Przez wielu fanów uważany jest za najlepszy film Shyamalana. Główny bohater David Dunn (Bruce Willis) jako jedyny ze 131 pasażerów ocalał z katastrofy kolejowej. W dodatku wyszedł z niej bez najmniejszego zadrapania. Nigdy też nie chorował ani nie cierpiał wskutek złamań i innych wypadków. Czy jest możliwe, że David jest wcieleniem komiksowego superbohatera?

Tegoroczny "Split" opowiada historię młodego mężczyzny (James McAvoy) cierpiącego na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości - w jego ciele mieszkają łącznie 24 osoby. Bohater porywa trzy nastolatki, które przetrzymuje w swoim mieszkaniu. W epilogu filmu dowiadujemy się, że "Split" rozgrywa się w tym samym uniwersum co "Niezniszczalny".  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones