Prędko "Stamtąd" nie uciekniecie. Będzie trzeci sezon hitu MGM+

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+%22Stamt%C4%85d%22+bedzie+mia%C5%82+trzeci+sezon.+Harrold+Perrineau+wci%C4%85%C5%BC+w+obsadzie-151321
Prędko "Stamtąd" nie uciekniecie. Będzie trzeci sezon hitu MGM+
Koszmar jeszcze się nie skończył. Serial "Stamtąd", jeden z zaskakujących hitów na platformie HBO Max, będzie miał trzeci sezon. MGM+ dało zielone światło produkcji. 

"Stamtąd" - Stephen King plus "Zagubieni". O czym opowiada serial?

"Stamtąd" to opowieść o małym prowincjonalnym miasteczku w Ameryce, które staje się śmiertelną pułapką dla wszystkich przyjezdnych. Nie mogąc opuścić jego granic, bohaterowie budują niewielką społeczność. Żyją w obawie przed potworami, które po zmroku wychodzą na ulicę oraz w strachu przed pradawnym złem kryjącym się w okolicznych lasach. 


Największą gwiazdą serialu jest Harold Perrineau ("Zagubieni", "Synowie Anarchii"). Aktor wciela się w szeryfa Boyda, który za wszelką stara się uchronić mieszkańców przed śmiercią. W obsadzie są również Catalina Sandino Moreno, Eion Bailey, Hannah Cheramy, Simon Webster, Ricky He, Chloe Van Landschoot, Corteon Moore, Pegah Ghafoori, David Alpay i Elizabeth Saunders

Twórcą serialu jest John Griffin, za kamerą większości odcinków stoi Jack Bender, z kolei funkcję showrunnera pełni Jeff Pinker, który pracował przy "Zagubionych". Co ciekawe, to drugi najchętniej oglądany serial MGM+ (wcześniej Epix) w historii po "Ojcu chrzestnym Harlemu". Nowy sezon ma być gotowy w 2024 roku. 

Kim jest Harrold Perrineau?Aktor wcielający się w szeryfa Boyda, Harold Perrineau, to doświadczony weteran serialowej i filmowej branży. Karierę zaczynał od epizodu u Alana Parkera w "Sławie", później wystąpił m.in. w "Dymie" Wayne'a Wanga oraz "Romeo i Julii" Baza Luhrmanna, a także "Matriksie: Reaktywacji". Prawdziwą sławę przyniosły mu jednak seriale - "Zagubieni", "Oz", "Synowie Anarchii", czy ostatnio "Pazury". Oto zwiastun tej produkcji:  Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones