Steven Soderbergh kręci nowy film. Na ekranie Fassbender, Blanchett i Page

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Steven+Soderbergh+kr%C4%99ci+nowy.+Na+ekranie+Fassbender%2C+Blanchett+i+Page+%E2%80%93+Filmwe-154459
Steven Soderbergh kręci nowy film. Na ekranie Fassbender, Blanchett i Page
źródło: Getty Images
autor: ABC
Wiemy już na pewno, że Steven Soderbergh nie nakręci "Ocean's 14" – reżyser osobiście stanowczo wykluczył taką możliwość. Teraz dowiedzieliśmy się, nad czym będzie pracował w najbliższym czasie. Jego nowy film to thriller pod tytułem "Black Bag" W obsadzie są już Michael Fassbender i Cate Blanchett. Na ekranie zobaczymy też Regé-Jeana Page'a.

GettyImages-1937327916.jpg Getty Images © Rodin Eckenroth
Regé-Jean Page

"Black Bag" – Steven Soderbergh kręci nowy film


Szczegóły na temat filmu trzymane są na razie w tajemniczy. Wiadomo jedynie, że będzie to thriller szpiegowski, a zdjęcia mają się rozpocząć tej wiosny. 

Filmografię laureata Oscara za "Traffic" z 2000 roku (nominowanego do nagrody Akademii także za "Erin Brockovich" oraz "Seks, kłamstwa i kasety wideo") zamykają serial "Pełne koło" z Claire Danes i Timothym Olyphantem oraz nowa część "Magic Mike'a" z podtytułem "Ostatni taniec".

Zwiastun filmu "Magic Mike: Ostatni taniec"


"Magic" Mike Lane (Tatum) powraca na scenę po długiej przerwie. Jego interes spalił na panewce, tak więc spłukany musiał się zatrudnić jako barman na Florydzie. Ale w nadziei na przysłowiową ostatnią szarżę Mike udaje się do Londynu z bogatą celebrytką (Hayek), która kusi go propozycją nie do odrzucenia. Kobietą kierują też jednak jej własne, skrywane powody. Mike wreszcie dowiaduje się, o co naprawdę chodzi jego towarzyszce, ale nie ma już odwrotu. Czy razem z nowymi, seksownymi tancerzami, których musi doprowadzić do porządku i formy, zdoła sprostać oczekiwaniom? 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones