Sarandon i Macy przeżyją ostatnie dni w dramacie "Exit Right"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Susan+Sarandon%2C+William+H.+Macy+gwiazdami+dramatu+%22Exit+Right%22-155873
Sarandon i Macy przeżyją ostatnie dni w dramacie "Exit Right"
Susan Sarandon ("Blue Beetle"), William H. Macy ("Królestwo Planety Małp") i Marcia Cross ("Ty") zagrają w niezależnym dramacie "Exit Right". Scenarzystą i reżyserem projektu został doświadczony dokumentalista Thomas A. Morgan, który zadebiutuje w kinie fabularnym.

GettyImages-1475137293.jpg Getty Images © Sylvain Lefevre

"Exit Right" – o czym opowie film?Bohaterką filmu będzie Jan (Sarandon), kobieta mierząca się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jej mózg został zaatakowany przez nieoperacyjny nowotwór, a choroba wywołuje u niej stany lękowe przed uwięzieniem. Mimo że dawno niewidziana siostra (Cross) zapewnia jej możliwie najnowsze leki, odmawia ich zażywania, bo przykułyby ją do łóżka na ostatnie dni życia. Zamiast tego przeprowadza się do namiotu rozłożonego w swoim ogródku. Jej mąż John (Macy) chce podarować kobiecie ostatni prezent. Zabiera ją więc na podróż dookoła świata – pieszo, po mieście, w którym mieszkają.

Jak ujawnił reżyser, to dla niego bardzo osobista historia: "Wraz z postępującym wiekiem, kto wpływa na sposób naszej śmierci? Kogo chcemy mieć u boku? Jak zdefiniować miłość, rodzinę czy społeczność? Pokazanie takiej historii światu jest spełnieniem życiowego marzenia małego chłopca, który co weekend siadał w kinie, a na ekranie chciał zobaczyć życie".

Sarandon, Macy, Cross – gdzie mogliśmy ich oglądać?Laureatka Oscara Susan Sarandon w ubiegłym roku wystąpiła w komedii romantycznej "Czym jest miłość?", w której zagrał również William H. Macy. Można oglądać ją też w serialu "C*A*U*G*H*T" i widowisku superbohaterskim "Blue Beetle".

Macy’ego można obecnie oglądać na kinowych ekranach w widowisku "Królestwo Planety Małp". Zagrał także w komedii "Ricky Stanicky".

Cross od kilku lat coraz rzadziej pojawia się na ekranach. Ostatnio gwiazda "Gotowych na wszystko" pojawiała się w serialach "Quantico", "Youth & Consequences", "This Close" i "Ty".

Zobacz zwiastun komedii "Czym jest miłość?"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones