TYLKO U NAS: gotowi na baby boom? Plakat komedii "Kogel Mogel 5"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/TYLKO+U+NAS%3A+gotowi+na+baby+boom+Plakat+komedii+%22Kogel+Mogel+5%22-153357
TYLKO U NAS: gotowi na baby boom? Plakat komedii "Kogel Mogel 5"
26 stycznia na ekrany kin trafi "Baby boom czyli Kogel Mogel 5", czyli piąta odsłona kasowej serii komedii o przygodach rodzin Wolańskich i Zawadów. Dziś jako pierwsi prezentujemy Wam plakat filmu.

"Baby boom czyli Kogel Mogel 5": plakat
"Baby boom czyli Kogel Mogel 5": o filmiePiotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy! Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady...


Na ekranie ponownie obsada znana z poprzednich części: Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Dorota Stalińska, Marian Opania, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai oraz Krzysztof Szczepaniak.  

Za reżyserię odpowiada Anna Wieczur. Scenariusz napisali Doman Nowakowski i Joanna Jakubowska. Producentem jest Tadeusz Lampka (MTL Maxfilm).


Fenomen serii "Kogel Mogel""Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel II" to hity końca lat 80. z Grażyną Błęcką-Kolską w roli głównej. Doczekały się one kontynuacji w 2019 roku. "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" opowiadał o dalszych perypetiach Kasi i jej rodziny – dorosłego już syna Marcina (Nikodem Rozbicki), który po ojcu odziedziczył żyłkę do interesów, i matki (Katarzyna Łaniewska). Ich losy ponownie splotły się z Wolańskimi. Film szybko stał się hitem. Na samych pokazach przedpremierowych i w weekend otwarcia do kin poszło ponad pół miliona widzów. Dobrze poradziła sobie również kolejna część, zatytułowana "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". W premierowy weekend (z uwzględnieniem pokazów przedpremierowych) sprzedano prawie 300 tysięcy biletów. Produkcja pobiła w ten sposób rekord "Dziewczyn z Dubaju", cieszących się wówczas statusem najchętniej oglądanego polskiego filmu od początku pandemii COVID-19.

"Baby boom czyli Kogel Mogel 5": zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones