Czas na "Kogel Mogel 5"! Maciej Zakościelny udostępnił pierwsze zdjęcia z planu

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czas+na+%22Kogel+Mogel+5%22+Maciej+Zako%C5%9Bcielny+udost%C4%99pni%C5%82+pierwsze+zdj%C4%99cia+z+planu-151831
Czas na "Kogel Mogel 5"! Maciej Zakościelny udostępnił pierwsze zdjęcia z planu
To już oficjalne: będzie "Kogel Mogel 5". O starcie produkcji poinformował na swoim Instagramie Maciej Zakościelny, czyli ekranowy Piotruś. Aktor udostępnił pierwsze zdjęcia z planu. Możecie je zobaczyć poniżej:Maciej Zakościelny zapowiada "Kogel Mogel 5". Będzie hit?


Dziś już oficjalnie mogę powiedzieć, że… odpaliliśmy zdjęcia do nowej części "Kogla Mogla" / tęskniłem za moim ekscentrycznym Piotrusiem – napisał Maciej Zakościelny. Swój wpis oznaczył m.in. hashtagiem #babyboom, wygląda więc na to, że będziemy śledzić losy kolejnego pokolenia.

"Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel II" to hity końca lat 80. z Grażyną Błęcką-Kolską w roli głównej. Doczekały się one kontynuacji w 2019 roku. "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" opowiadał o dalszych perypetiach Kasi i jej rodziny – dorosłego już syna Marcina (Nikodem Rozbicki), który po ojcu odziedziczył żyłkę do interesów, i matki (Katarzyna Łaniewska). Ich losy ponownie splotły się z Wolańskimi. Film szybko stał się hitem. Na samych pokazach przedpremierowych i w weekend otwarcia do kin poszło ponad pół miliona widzów. Dobrze poradziła sobie również kolejna część, zatytułowana "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". W premierowy weekend (z uwzględnieniem pokazów przedpremierowych) sprzedano prawie 300 tysięcy biletów. Produkcja pobiła w ten sposób rekord "Dziewczyn z Dubaju", cieszących się wówczas statusem najchętniej oglądanego polskiego filmu od początku pandemii COVID-19.

Nie tylko Potruś z "Kogla mogla". Skąd znamy Macieja Zakościelnego?


Maciej Zakościelny to nie tylko ekscentryczny Piotruś z trzeciej i czwartej części "Kogla mogla". Mogliśmy zobaczyć go w takich filmach jak "Tylko mnie kochaj", "Listy do M 2", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" czy "Po prostu przyjaźń". Występował również w takich popularnych serialach jak "Kryminalni", "Czas honoru" i "Czas honoru – powstanie" czy "Diagnoza". Aktualnie jego filmografię zamyka komedia "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle 2".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones