Thriller z Washingtonem jeszcze nie miał premiery, a już szykują sequel

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Thriller+z+Washingtonem+jeszcze+nie+mia%C5%82+premiery%2C+a+ju%C5%BC+szykuj%C4%85+sequel-102975
Na siedem miesięcy przed premierą "Sprawiedliwego", thrillera z Denzelem Washingtonem, wytwórnia Sony Pictures zamówiła scenariusz sequela filmu. Napisze go Richard Wenk, autor pierwszej części. 

 Pokazy testowe "Sprawiedliwego" okazały się takim sukcesem, że Sony chce kuć żelazo, póki gorące. Film zebrał najwyższe noty dla filmu z kategorią R w historii wytwórni.

Jeśli druga część faktycznie powstanie, będzie to pierwszy sequel, w jakim zagrał Denzel Washington. Ale aktor na razie nie ma umowy na występ w kontynuacji.

"Sprawiedliwy" oparty jest na serialu z lat 80. "The Equalizer". To historia byłego agenta CIA (Washington), który w oryginalny sposób próbuje odkupić swoje czyny wykonane na zlecenie agencji. Zaczyna zatem prywatną praktykę jako spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Pewnego razu pomaga młodej prostytutce (Chloe Moretz), przez co wplątuje się w konflikt z rosyjską mafią. Reżyseruje Antoine Fuqua.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones