Pierce Brosnan mafijnym zabójcą w thrillerze Phillipa Noyce'a

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pierce+Brosnan+mafijnym+zab%C3%B3jc%C4%85+w+thrillerze+Phillipa+Noyce%27a-144370
Pierce Brosnan mafijnym zabójcą w thrillerze Phillipa Noyce'a
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Pierce Brosnan ("Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga") zagra główną rolę w thrillerze "Fast Charlie". Za kamerą stanie Phillip Noyce ("Poza podejrzeniem", "Salt").

PIERCE BROSNAN JAKO TYTUŁOWY "FAST CHARLIE"


Film jest ekranizacją powieści "Gun Monkeys", którą napisał Victor Gischler. Jej bohaterem jest Charlie Swift (Brosnan), który od dwudziestu lat pracuje jako zabójca dla starzejącego się szefa mafii. Jego przestępczy rywal postanawia wybić konkurencję, ale nie udaje mu się dopaść wszystkich. Charlie - teraz pozostawiony sobie - nie cofnie się przed niczym, by pomścić swojego przyjaciela. Nie planuje zostawić nikogo żywym.

Scenariusz napisał Richard Wenk ("Bez litości", "Siedmiu wspaniałych", "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj"). Wśród producentów są Daniel Grodnik i Mitchell Welch.

Jesteśmy podekscytowani, mogąc pracować z niezwykle utalentowanymi ludźmi zaangażowanymi w projekt "Fast Charlie", powiedział David Fannon ze studia Screen Media, które zajmie się dystrybucją filmu. Pierce Brosnan, Phillip Noyce i Richard Wenk nakręcili jedne z najbardziej kasowych filmów akcji kilku ostatnich dekad.

Obecnie trwają castingi do filmu. Zdjęcia mają ruszyć w styczniu.

PHILIP NOYCE I PIERCE BROSNAN ŁĄCZĄ SIŁYGettyImages-697193246.jpg Getty Images © Don Arnold


Brosnan - gwiazda takich produkcji, jak m.in. "Autor widmo" czy "Mamma Mia!" oraz odtwórca roli agenta Jamesa Bonda (m.in. "GoldenEye", "Jutro nie umiera nigdy") - pojawi się niedługo w widowisku "Black Adam" z Dwayne'em Johnsonem. Aktorowi pojawi się jako Doktor Fate.

Phillip Noyce to pochodzący z Australii reżyser. W jego filmografii są m.in. "Stan zagrożenia" (1994), "Święty" (1997), "Kolekcjoner kości" (1999) oraz "Salt" (2010).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones