To będzie rok Zendayi? Oto plakat "Challengers"

Instagram, Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+b%C4%99dzie+rok+Zendayi+Oto+plakat+%22Challengers%22-153472
To będzie rok Zendayi? Oto plakat "Challengers"
źródło: Materiały prasowe
Zendaya udostępniła plakat swojego nowego filmu – romantycznej komedii sportowej "Challengers" w reżyserii Luki Guadagnino. Możecie go zobaczyć poniżej:Dlaczego czekamy na "Challengers"?


"Challengers" trafi na ekrany polskich kin 26 kwietnia. Dlaczego na niego czekamy? Nasze uzasadnienie znajdziecie poniżej:

Luca Guadagnino pracował już (dwukrotnie) z Timothée'em Chalametem, pora by spotkał kolejną osobę z obsady "Diuny". Gwiazdą najnowszego filmu włoskiego twórcy jest Zendaya i trudno wyobrazić sobie bardziej ekscytujące połączenie reżysera i aktorki. Żeby było jeszcze ciekawiej, "Challengers" ma być... sportową komedią romantyczną. Zendaya wciela się bowiem w trenerkę uwikłaną w tenisowy trójkąt miłosny. W obsadzie są również znany z "The Crown" John O'Connor oraz Mike Faist, który zwrócił na sobie uwagę elektrycznym występem w "West Side Story" Spielberga. Muzykę przygotuje zaś niezawodny duet Trent Reznor/Atticus Ross. Gem, set i mecz?

Pełną listę najbardziej oczekiwanych przez nas premier 2023 roku znajdziecie TUTAJ

"Do ostatniej kości" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Tacznowska i Jakub Popielecki rozmawiają o ostatnim filmie Luki Guadagnino – kanibalistycznym love story "Do ostatniej kości".Zobacz zwiastun widowiska "Diuna: Część druga"


Wśród zbliżających się premier z udziałem Zendayi jest także wyreżyserowane przez Denisa Villeneuve'a widowisko sci-fi "Diuna: Część druga". Aktorka partneruje w nim wcielającemu się w Paula Atrydę Timothéemu Chalametowi. Zobaczcie jego zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones